Єрмак поставлений на посаду керівника Офісу президента напряму з Москви – Дикий

Керівник Офісу президента України Андрій Єрмак поставлений на свою посаду напряму з Москви з єдиною метою – виконувати вказівки з Кремля.

Таку думку висловив експерт Міжнародного інституту демократій, учасник АТО Євген Дикий у програмі “Прямий контакт”.

“Коли ми говоримо про те, що зовнішню політику визначає Андрій Єрмак, то ми говоримо не про проросійську політику. Тут різниця з Богданом, ключова різниця. Після того, що ми бачили у попередні 5 років, після Майдану і під час війни, Богдан здавався чимось неможливим. Людина, яка явно має нормальні контакти з росіянами, яка готова з ними домовлятися і так далі. Але він був готовий саме домовлятися. А Єрмак, поставлений напряму з Москви, – просто здійснювати напряму вказівки, втілювати їх. От це і принципова різниця”, – заявив Дикий.

Він назвав підстави, що дозволяють йому це стверджувати.

“Починаючи від його родинної історії. Тут це важить. Це не варіант, що “сын за отца не отвечает”, як казав товарищ Сталін. Тут якраз син кадрового офіцера або КДБ, або ГРУ. Людина, яка багато років під час Афганської війни була саме радником посольства в Кабулі, – вибачте, це або КДБ, або ГРУ. На жаль, немає інформації, яка саме з цих двох ліній. Швидше, ГРУшна – за деякими даними… Але по-любому – одне з двох. Третій варіант просто не розглядається. Син кадрового офіцера радянських спецслужб, який в бізнесі дуже тісно пов’язаний з колишнім побратимом бойовим свого батька, відомим зараз російським олігархом. І цей бізнес… Тобто людина є успішним членом саме московської бізнес-тусовки”, – зазначив експерт.

За словами ексзаступника міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука вважає, що ескалація на Донбасі може бути пов’язана з переговорами очільника Офісу президента України Андрія Єрмака з заступником глави Адміністрації президента Росії Дмитром Козаком.

Додайте свій відгук

Next Post

Нинішні події є спробою аншлюсу України – Дикий - ВІДЕО

Вт Бер 10 , 2020
З 21 квітня 2019 року, на президентських виборах, Україна програла війну Росії, після чого почався процес аншлюсу нашої країни Російською Федерацією. Переглядів: 4 733 Читайте також:Крах НАЗК: керівника агентства визначили ще до завершення конкурсуПереяславська молодь може пройти стажування у виконавчих органах міської ради та отримати там роботуЗлочинний IBOX BANK Шевцової (Дегрік) […]