Нинішні події є спробою аншлюсу України – Дикий – ВІДЕО

З 21 квітня 2019 року, на президентських виборах, Україна програла війну Росії, після чого почався процес аншлюсу нашої країни Російською Федерацією.

Таку думку у програмі “Прямий контакт” висловив експерт Міжнародного інституту демократій, учасник АТО Євген Дикий.

“Те, що зараз відбувається – це дійсно спроба російського аншлюсу України. Таке інколи складається взагалі враження, що 21 квітня 2019 року ми програли українсько-російську війну. Хоча, якщо не помиляюся, в той день жоден наш солдат не загинув, ми не втратили тоді жодного метра території. Але ми зробили “мудрий вибір”. І тепер цим “мудрим вибором” намагаються по повній вже скористатися. Вже закінчився перехідний період, коли десь шукали компромісів, намагалися, як любить казати наш гарант, зійтись посередині… Все, ігри закінчились. Хлопчики на самокатах з ліберальними поглядами зробили свою справу, забезпечили перехідний період до аншлюсу. І тепер все буде дуже прискорюватися. Тому що маски фактично знято”, – заявив Дикий.

 

Додайте свій відгук

Next Post

Путіна обурила заява Зеленського про те, що Освенцим звільняли українці

Вт Бер 10 , 2020
Під час свого візиту до Польщі, що відбувся наприкінці січня, український президент Володимир Зеленський нагадав про роль українців під час подій Другої світової війни. Зокрема, український лідер заявив, що концлагер у Польщі звільняв ударний батальйон 100-ї Львівської дивізії у складі 1-го Українського фронту. На слова глави держави тепер відреагували у […]