Олександр Кацуба з 2017 року просаджував сотні тисяч доларів на розкішне життя у Москві (документи)

Обвинувачуваний у крадіжці «Вишок Бойка» Олександр Кацуба з 17 року просаджував сотні тисяч доларів на розкішне життя у Москві

ЗМІ повідомляють чергові факти з життя Олександра Кацуби, який вкрав сотні мільйонів бюджетних коштів, а після виходу з вʼязниці зажив заможним життям у Москві.

«У своєму свіжому інтервʼю Кацуба просто таки починає розмову так: «Якщо б я був злочинцем з тією бандою Януковича – я б ще тоді втік до Росії».

Далі він занурюється в обговорення, що проти нього зараз працює Росія. Він нас дуже образив…

Щоразу, коли ми будемо ображатися – ми будемо публікувати нові і нові данні.

Отже 2017 рік, Олександр Кацуба укладає угоду зі слідством (яку тепер він каже з нього вибили) і їде…до Москви, де його вже чекає дружина.

Там Тетяна відкриває рахунок для ВІП-осіб в “Альфа-Банку” та заносить гроші кешем, а далі йдуть витрати, що сягають сотен тисяч доларів на люкс життя корупціонерів у Москві», – повідомляє телеграм-канал «Сходка в Сейфе».

Додайте свій відгук

Next Post

Євген Казьмін громадянин РФ та його Комінбанк відмивають сотні мільйонів

Ср Гру 6 , 2023
Журналістське розслідування, опубліковане виданням PROBLEMATIC NEWS, дає підстави для серйозних підозр у тому, що Комінбанк, власником якого є громадянин Росії Євген Казьмін, займається відмиванням грошей грального бізнесу. Банк пов’язаний з Євгеном Казьміним, громадянином Росії, який звинувачується у фінансуванні сепаратизму в Криму. Банк перебуває під контролем Казьміна, незважаючи на те, що […]