Лишили права бути адвокатом: скандального Черезова позбавили ліцензії

Одіозний адвокат Ігор Черезов офіційно позбавлений права на зайняття адвокатською діяльністю згідно п.3 ч.1 ст.31 ЗУ “Про адвокатуру та адвокатську діяльність”. Заборона діє з 24 листопада 2022 року по 24 травня 2023 року.

Про це повідомляють журналісти “Kyiv.City”.

Фактично після того, як діяльність адвоката припинена, він перестає бути адвокатом, тобто не може представляти інтереси своїх клієнтів в суді.  Як відомо, для адвокатури найголовнішим критерієм професійності є законність та суспільна довіра, бо допустимо діяти лише в правових межах. Тому, безперечно, що передумови для рішення ДП КДКА щодо позбавлення Черезова ліцензії були.

Ігор Черезов став відомим на всю країну “адвокатом диявола”. Таке прізвисько він отримав за відмінну навичку обирати скандальних клієнтів. Так, за період своєї адвокатської діяльності він захищав немаловідомих екснардепів, українофобів та корупціонерів таких, як Петро Мельник,  Геннадій Балашов,  Павло Гречковський та інші.

Але справа, завдяки якій він отримав популярність, – це співпраця зі зрадником України, терористом та проросійським політиком Ігором Беркутом, який був його підзахисним.

Крім того, виникають питання і щодо професіоналізму одіозного адвоката. Журналісти “Kyiv.City” провели власне дослідження та виявили, що Ігор Черезов більш ніж два роки не підвищував свою кваліфікацію. Цей факт перечить усім чинним канонам юриспруденції.

“Адвокат Черезов Ігор Юрійович у 2019, 2020 та 2021 роках не брав участі в заходах з підвищення кваліфікації адвокатів та не підвищував кваліфікацію жодним зі способів”, – зазначено у відповіді на Запит до Ради адвокатів України.

Згідно з чинним Законодавством України, саме це може стати підставою для притягнення адвоката до дисциплінарної відповідальності.

Але існує ще одна історія, яка викликає дуже багато сумнівів щодо чесності та адвокатської етики Черезова. Так, нардепа від “Слуги народу” Сергія Кузьміних затримали працівники НАБУ за отримання хабаря понад 500 тис. грн прямо в кабінеті Ігоря Черезова. Виникає питання – він адвокат чи все ж таки агент НАБУ? Ймовірно, після того, як він був запідозрений  у прихильності до Кремля, “адвокат диявола” намагається відбілити свою репутацію співпрацею з органами.

Додайте свій відгук

Next Post

Як вибрати комерційну нерухомість

Пт Січ 27 , 2023
Львів це культурний та історичний центр України. І тут завжди є великий попит на послуги оренди комерційної нерухомості. Однак пошук відповідного офісного чи складського приміщення може виявитися справжньою проблемою, з якою може зіткнутися будь-яка фірма, незалежно від розміру, а також сфери діяльності. Для пошуку нерухомості у Львові ми рекомендуємо Flombu.com […]