Кондро Ігор Володимирович корупціонер та хабарник – начальник ГУ ДФС у Львівській області

Начальник Головного управління ДФС у Львівській області Кондро Ігор Володимирович, за свої 38 років зробив собі більш ніж непогану кар’єру.

Все добре, але було б краще, якщо б його кар’єра працювала чесно та на країну, а не на власну кишеню.

Так, наш сьогодняшній “персонаж”, окрім багатьох корупційних схем, влаштував аукціон посад у “своїй” Львівській області, та продає посади за дуже  “скромні” кошти – всього 50 000 дол. США.

Хто такий Кондро Ігор?

Історія призначення на посаду Кондро Ігора керівником ГУ ДФС Львівщини розпочалася з “шин”, баррикад та блокування податкової активістами, але це ні на що не вплинуло, та не допомогли подальші демарші.

Голова Державної фіскальної служби України без  публічного конкурсу призначив Кондро на цю посаду. При цьому, Кондро питання Люстрації не стосувалися.
Начальницькі посади в ДПІ Кондро почав займати з приходом до влади януковича. Кондро сам розповідав, що має потужні зв’язки і донецькими приспішниками яника.

А далі – як і вчив азаров з януковичем:

  • Продаж посад;
  • Побори та дахування компаній-мінімізаторів;
  • Побори, заниження вартості та дахування практично усих найбільших імпортерів та експортерів;
  • Дахування фірм – відомих конвертаційних центрів Львівської області;
  • Дахування підприємств, облік яких “гуляв” в різних міських податкових;
  • Дахування фірм з “ознаками фіктивності”.

Можно ще дуже багато розповісти про хабарника та корупціонера.

Коли кум Кондра Олег Заліско став першим заступником Генерального прокурора України – про усі слушні резонансні питання по Кондру одразу ж забули.

Візитною карткою Кондра по роботі на посаді начальника інспекції завжди були – жадібність, козиряння знайомствами і кумами, раніше це були донецькі, далі – кум в ГПУ, та перетягування за собою з району в район команди вірних заступників і працівників.

Кондро має багато гарних квартир, нежитлові фонди, дорогі авто, які ніколи не бачили декларації.

Декларація Кондро Ігора Володимировича

Це все продовжується, ніхто не припиняє цей безлад.

Зараз Кондро Ігор продовжує торгувати посадами. Не так давно, на “аукціон”, за 50тис. доларів США була виставлена посада заступника начальника  ДПІ у м.Червонограді ГУ ДФС у Львівській області.

Полтавець Оксана Анатоліївна. Історія по цій персоні не так вже й сильно відрізняєтся від Кондро Ігора. Її також не торкнулись питання люстрації, та “зароблене” на хабарах зовсім не тисне на кишеню, тому Полтавець Оксана Анатоліївна з легкістю за ради свого “майбутнього” прощається з такими “маленькими” коштами.

Львів – це сильне по духу місто. Є дуже багато чесних та поряних людей, які можуть займати посади та гідно працювати на державу.

Також у Львові є наші коллеги, які також дуже не люблять хабарників та корупціонерів.

Аліна Стрижак, займіться будь ласка покидьками старої влади, які залишились по сьогодняшні дні.

Матеріал надійшов від службовців Головного управління ДФС у Львівській області, які відмоилися від посади за хабарі.

Сподіваємось, що Національне антикорупційне бюро України також зацікавиться ціми персонами!

Детальніше про Полтавець Оксану Анатолієвну

Додайте свій відгук

Next Post

Нотаріальний переклад документів

Чт Кві 27 , 2023
Нотаріальний переклад документів означає, що після завершення роботи над документом, перекладачем він буде засвідчений у нотаріуса. Такий переклад називається нотаріальним. Нотаріус своїм підписом та печаткою засвідчує особу спеціаліста, який виконував переклад, а спеціаліст своїм підписом засвідчує, що переклад відповідає оригіналу документа.Зазвичай такі послуги надають не лише нотаріуси, а й перекладацькі […]