Бухгалтерські та юридичні послуги у Києві

Якщо ви є власником бізнесу, ви постійно стикаєтеся з необхідністю вчасно подавати звіти, вести облік, вирішувати ті чи інші питання, які потребують бухгалтерських та юридичних знань. У великих компаніях потрібно створювати спеціальні підрозділи, знайти досвідчених фахівців, які візьмуть ці проблеми на себе. На малих підприємствах також власними силами не впоратися – потрібен тямущий бухгалтер, який відповість на всі запитання.

Де знайти досвідчених професіоналів? Найбільш зручний вихід із ситуації – домовитися про передачу бухобліку на аутсорсинг спеціалізованій компанії. Фахівці можуть повністю взяти на себе ведення вашої документації або виконувати окремі доручення, наприклад, щомісячне нарахування виплат працівникам, підготовка та подання звітів до податкової та ін.

Зверніться до компанії «Параграф» – це професійне вирішення бухгалтерських, юридичних проблем, аудит у Києві.

Фізичні особи-підприємці також потребують послуг бухгалтера. Разом з нашими співробітниками ви зможете позбавитися щоденних турбот, проблем ведення обліку, підготовки документації для перевірок. Звільнений час ви зможете присвятити розвитку бізнесу та пошуку нових клієнтів.

Наші фахівці нададуть вам весь спектр юридичних та бухгалтерських послуг у Києві!

Ми працюємо на ринку спеціалізованих послуг понад 15 років та добре відомі в Україні. Наш досвід – до ваших послуг! Можливості компанії «Параграф» практично безмежні: ми забезпечимо ваш супровід до контролюючих органів та будемо поряд з вами під час перевірок; допоможемо розрахувати зарплату та нарахувати амортизацію; вчасно складемо та подамо звіти, заповнимо податкову декларацію.

Звертайтесь до нас у Києві – ми завжди до ваших послуг. Написати заяву, внести зміни до Держреєстру, проконсультувати з оподаткування, бухгалтерські послуги у Києві та області – все це та багато іншого ми із задоволенням зробимо для вас. Пропонуємо ефективні рішення та свій практичний досвід! З нами ви будете в курсі всіх змін у законодавстві України. Бухгалтери, економісти, юристи, аудитори, експерти компанії «Параграф» дадуть відповідь на ваші запитання та допоможуть знайти вихід із будь-якої ситуації. Працюємо швидко, чітко, грамотно! Ми не пропустимо термінів подання звітів або сплати податків. З нами надійно!

Ми готові надати пакетні послуги, виконання разових завдань у Києві та області.

Але «Параграф» – це не лише аутсорсинг!

Скористайтеся нагодою отримати грамотну консультацію з юридичних, економічних, бухгалтерських питань! Ми допоможемо вам, навіть якщо ви не є нашим постійним клієнтом.

У той же час, якщо ви наш постійний клієнт, ви отримаєте відповіді на свої запитання та будь-які консультації абсолютно безкоштовно! Не пропустіть можливість легко вирішити свої проблеми та знайти ефективне рішення.

Увага! Перша консультація для нових клієнтів у період воєнного стану – безкоштовна!

Багатьох потенційних клієнтів турбує питання оплати послуг у Києві. Поспішаємо вас заспокоїти: розмір оплати залежить від багатьох факторів – обсягів виробництва, потреб власника, але ми використовуємо у всіх ситуаціях гнучкі тарифи, які зможуть вас приємно здивувати. Також ми надаємо програми лояльності, знижки та акції.

Ось що ми пропонуємо!

 • Бухгалтерські послуги.
 • Правові послуги.
 • Ініціативний аудит.
 • Ведення обліку у приватних підприємців.
 • Реєстрація юридичних осіб.
 • Реорганізація юридичних осіб.
 • Оцінка бізнесу.
 • Ліквідація підприємницької діяльності.
 • Зміна керівника юридичної особи.
 • Реєстрація фізичних осіб-підприємців.
 • Експрес-перевірка.
 • Відновлення бухгалтерського обліку.
 • Консультація з оподаткування.
 • Оформлення ЕЦП у банку.

Додайте свій відгук

Next Post

7 головних переваг купівлі автомобільних запчастин і аксесуарів онлайн!

Ср Лис 30 , 2022
Якщо ви шукаєте один або два нових інструменти, щоб забезпечити максимальну роботу вашого транспортного засобу або автомобіля, чи вважаєте ви, що вам потрібно звернутися до місцевого механіка? Що, якби ви змогли почати зі свого ноутбука й заощадити сотні чи навіть тисячі доларів, просто внісши невеликі зміни в спосіб придбання обладнання, […]