Слідство, яке вийшло на себе (розслідування)

І знову про Шевцова. Того самого заступника начальника Головного  слідчого управління Нацполіції, чиє ім’я слово прозивним. Людину, яка стала символом поліцейського свавілля, коли людина у погонах   втрачає відчуття реальності від безкарності, грошей та можливості користуватись репресивною машиною НПУ у власних інтересах. Це вже друге моє розслідування про Шевцова, і я не виключаю, що буде цілий серіал, адже чим уважніше я вивчаю цього персонажа, тим  більше виявляю фатків, які викривають його і які в цивілізованій державі давно стали б підставою для звільення з посади та слідства.

В цьому випуску йдеться про унікальну технологію приховування даних електронних декларацій, яку винайшли Шевцов та його дружина Олена Дегрик.

Нагадаю тим, хто пропустив попередню серію, оприлюднену півроку тому. Євген Шевцов – один із керівників Слідчого управління Нацполіції. Людина дуже впливова завдяки посаді, а також бізнесу та зв’язкам дружини. Олена Дегрик-Шевцова – власниця фінансової компанії, яка фактично контролює увесь ринок ігорних платежів. У Шевцової є власна міжнародна платіжна система, через яку гроші можна вивести з країни у більш безпечні юрисдикції. Дружні стосунки з родиною керівника НБУ, міцний дах у фінмоніторінгу та партнерство з фігурами у ДФС створюють безмежні можливості для легалізації тіньових фінансових потоків.

Але в 2016 році подружжя  зробило фатальну помилку: оформило на Олену приміщення в центрі столиці на вулиці Шота Руставелі площею майже 600 кв. метрів, яке фактично було речовим доказом у кримінальному провадженні щодо «чорних нотаріусів», яке розслідувала Нацполіція. Приміщення належало київському бізнесмену та знаходилось у арешті. Хакери зламали нотаріалу базу, зняли арешт з приміщення, «подарували» його спочатку родичу бізнесмена, а далі – дружині заступника начакльника ГСУ Олені Дегрик-Шевцовій. Приховати подарунок ( чи хабар?) Шевцови не встигли – на приміщення знову наклали арешт, і Шевцов був змушений задеркларувати нерухомість, прховавши, втім, що це дарунок. Це все ви могли бачити в розслідуванні Bihus.Info.

Далі нардеп Олександра Устинова направила депутатський запит міністру внутрішніх справ з вимогою провести службове розслідування, а ДБР відкрило кримінальне провадження. Тут у Шевцова здали нерви, і він публічно облаяв журналістів Bihus.Info і депутата Устинову. Ситуація набула розголосу, Шевцова насварили, але з нацполіції не звільнили. Вочевидь, фінансова компанія дружини настільки інтегрувалася в правоохоронні органи, що прибрати Шевцова не можуть навіть попри його токсичність та відверту психічну неадекватність.

Але сьогодні не про це. Я знайшов дуже цікаві документи, відповідно дло яких подружжя Шевцових визнане потерпілими у кількох кримінальних провадженнях – їх нібито шантажували. В рамках цих проваджень колеги Шевцова з Нацполіції винесли постанови про застосування заходів безпеки щодо осіб, які беруть участь у кримінальному провадженні. Одна з них стосується Євгена Шевцова, друга – його дружини. Цими постановами поліція зобов’язала ДП «Національні інформаційні системи» та Національне агентство з питань запобігання корупції закрити доступ до інформації про нерухомість Шевцова і Дегрик і до декларації Шевцова. Мовляв, життю та здоров’ю Шевцова та Дегрик може загрожувати небезпека, тому поторібно закрити інформацію про їхні активи. Насправді всі розуміють, що єдина мета цієї комбінації – приховати інформацію про нерухомість на вулиці Шота Руставелі. Це було креативно, але недалекоглядно.

До речі, вже коли я записав відео, я несподівано отримав ще інформацію, адже серед правоохоронців ще є люди, які обґрунтовано вважають Шевцова конченим здирником. Ці люди передали мені нові факти стосовно Шевцова, зараз я їх перевіряю. Якщо інформація підтвердиться, ви побачите, як одна небезвідома бізнесвумен онлайн вирішує питання закриття кримінальних проваджень зі своїм партнером у податковій міліції. Переконаний, антикорупційні органи отримають ще один привід для відкриття кримінального провадження.

Джерело: https://censor.net.ua/b3190608

Додайте свій відгук

Next Post

Олександр Ткаченко замішаний в підробці документів - блогер

Чт Кві 30 , 2020
Блогер Ярослав Бондаренко в своєму розслідуванні привів докази злочинних дій депутата від фракції «Слуга Народу», екс-гендиректора медіа холдингу 1+1 Олександра Ткаченко. Переглядів: 4 249 Читайте також:Злочинний IBOX BANK Шевцової (Дегрік) позбавили ліцензії та ліквідують, але "ігорна мафія" в Україні грабуватиме Українську Державу і далі "під дахом" МВСВважаєте настільні ігри нудною розвагою […]
Олександр Ткаченко