Блогер показав що критичні об’єкти не захищені та звернувся до голови СБУ Баканова

Блогер Ярослав Бондаренко зімітував скидання гранати на газокомпресорну станцію під Києвом, яка входить до газогону “Дашава-Київ”.

Відповідне відео Бондаренко опублікував на своєму каналі в YouTube

“Я зараз перебуваю за 300 метрів від газокомпресорної станції біля Боярки, лише за 10 км від м.Києва. Це дуже важливий стратегічний об’єкт. Тут проходить газопровід “Дашава-Київ”. Що я тут роблю? Я очікую тут теракту. Зараз тут відбудеться вибух. А я буду російським диверсантом”, – розповів він.

“Це не справжня граната Ф-1, а муляж, зроблений на 3Д-принтері. А я – не російський диверсант, а патріот України. Але на моєму місці завтра може бути справжній російський терорист із вибухівкою, яка знищить важливий стратегічний об’єкт і життя людей”, – говорить Бондаренко.

Він пообіцяв продовжити “підривати” інші стратегічні об’єкти, щоб показати неефективність СБУ у боротьбі проти диверсантів.

Додайте свій відгук

Next Post

Депутати Зеленського Дмитрук і Леонов відкрито підтримують російських окупантів в Одесі (Фото)

Сб Тра 2 , 2020
Ватний шабаш посібників російських окупантів триває сьогодні в Одесі. Поліція нічого не робить для того, щоб відповідно до постанови Кабміну Зеленського – оштрафувати і заарештувати тих, хто збирається зараз біля входу на Куликове поле в кількості більше двох осіб. Переглядів: 3 511 Читайте також:Портативна електростанція – як вона використовується і для […]