Вертикальні пилоси Samsung Jet 70 vs. Dyson V11

Один із явних трендів останнього часу – бездротові пилососи з вологим прибиранням.  В цій статті ми порівняємо два популярних та класних вертикальних пилоса Samsung Jet 70 vs. Dyson V11, ці пилососи найкраще проявили себе останнім часом. 

Dyson V11 Absolute Extra Pro

Ну, звичайно, куди ж без Dyson у відео про найкращі бездротові пилососи?! Безсумнівно, модель V11 у різних модифікаціях – одна з найкрутіших (якщо не найкрутіша) на сьогодні. Модного вологого прибирання тут, правда, немає, але вона не всім і потрібна, та й є в цьому пилососі багато іншого корисного.

Наприклад, авторежим прибирання, при якому девайс визначає тип покриття підлоги (килим/тверда підлога) і регулює на основі цієї інформації потужність всмоктування – на килимі дещо підвищує, а на більш простих поверхнях знижує. Взагалі, цей пилосос має кілька режимів роботи (рівневої потужності), і всі вони відображаються на дійсно інформативному і корисному дисплеї. А ще на останній виводиться час роботи пилососа до розрядження акумулятора на тому чи іншому рівні потужності. Це дуже зручно!

Акумулятор, до речі, британці в моделях Extra Pro зробили знімним, і в комплекті їх два, так що на мінімальній потужності (а її, до речі, часто цілком вистачає для якісного прибирання), пилосос може прибирати до двох годин — годину від однієї батареї і годину від інший.

Якщо говорити про версію V11 Absolute Extra Pro, то ще чудовий набір насадок для прибирання різних покриттів. Наприклад, є ефективна для твердої підлоги насадка-валик і не менш ефективна міні-турбощітка для м’яких меблів.

Об’єм пилозбірника Dyson V11 – 0,76 л, реалізована технологія його легкого очищення. І, звичайно, не можна забувати про максимально продуману та ефективну технологію відсіву сміття та пилу. Циклонічна система, 14 мультициклонів, що не вимагає заміни фільтр, що миється, з HEPA-складовою — це все дає чисте повітря на виході з пилососа. Ми перевірили це під час тестування лазерним аналізатором дрібнодисперсного пилу.

Samsung Jet Complete 70

На п’яти британцям наступає південнокорейський  бездротовий вертикальний пилосос — Samsung з моделлю Jet Complete 70.

Інверторний двигун з цифровим керуванням видає потужність всмоктування до 200 Вт, і це дуже крутий показник для акумуляторних моделей. Звичайно, йдеться про потужність безпосередньо на вході в пилосос, без насадок — з ними вона дещо менша, але для якісного прибирання цього цілком вистачає.

До речі, насадок тут не пошкодували. Є в тому числі суперефективна насадка-валик для твердої підлоги, універсальна моторизована насадка для килима і твердої підлоги, міні-турбощітка для швидкого очищення м’яких меблів від вовни, волосся та інших забруднень.

Останнім часом виробники дуже багато уваги приділяють системі всмоктування та відсіву сміття, та й у результаті чистоті повітря, що виходить з пилососу. Тут за це відповідає багатоступінчаста система – працює мультициклонічна технологія. Повітря, пройшовши основний циклон і очистившись від великого сміття, очищається від дрібного пилу, коли проходить через камеру з кількома малими циклонами, плюс фільтри в пилозбірнику і на виході з пилососу, включаючи HEPA (фільтри, до речі, можна мити). Все це робить Jet Complete другом алергіків.

Об’єм пилозбірника – 0,8 л. У Jet Complete 70 знімний акумулятор, і його вистачає на годину збирання (мова, звичайно, про мінімальну потужність). Якщо докупити ще один акумулятор, час роботи можна значно збільшити, але в комплекті його немає. Також окремо можна придбати станцію очищення контейнера пилозбірника, щоб взагалі не торкатися сміття. З її допомогою він потрапляє до паперового пакету, який легко утилізувати. А повітря перед потраплянням до приміщення проходить багатоступінчасте очищення. Погодьтеся, дуже цікаві технології від Samsung! Недаремно пилосос потрапив у наш топовий огляд.

В цій статті ми розповіли про два дуже популярних пилососа Samsung Jet 70 та Dyson V11. Ну а який з них краще, вирішуйте самі.

Додайте свій відгук

Next Post

Филипп Травкин и его ОПГ: большая схема контрабанды угля из ОРДЛО

Пт Лют 10 , 2023
Украинские СМИ уже неоднократно сообщали о предателях – угольных трейдерах, которые занимаются торговлей углем из ОРДЛО и РФ. Делки возили уголь и до полномасштабного вторжения. Возят и после него. В числе махинаторов всплывали такие персонажи и пособники террористов как Анатолий Шкрибляк, Филипп Травкин, Роман Белоусов, Олег Грицай, Роман Перегудов. В […]