10 речей, які потрібно знати до покупки дрона, щоб не пошкодувати після

1. Вибір моделі квадрокоптера. Якщо ви бажаєте придбати квадрокоптер просто поганяти, то вам не сюди. Ми говоритимемо про квадрокоптери тут, які беруть заради зйомок, подорожей, запису відео з повітря. Безперечним лідером у цій галузі є компанія DJI. Більш-менш адекватних грошей у неї коштують лише три моделі: Мавік міні, Мавік Ейр 2, Мавік 2 Про. Решта моделей за ціною схожі з боїнгом.

Беріть той, на який вистачає грошей, але золотою серединою є Мавік Ейр 2. Він багато вміє, навіть те, чого не може старша модель. Парадоксально, але факт.

Початкову модель (Мавік Міні) є сенс брати тільки в тому випадку, якщо катастрофічно немає грошей, так як у неї дуже істотні недоліки: він боїться вітру, не пише 4К, не може далеко відлетіти. Його максимум – пролетіти 500 метрів та повернутися.

2. Комплектація. Всі дрони йдуть у двох комплектаціях. Бомж та буржуйська. Як би не мало грошей, завжди потрібно брати саме буржуйську. Вона називається Флай мо комбо (див. коробку вище).

У максимальну комплектацію входять запасні лопаті, додаткові акумулятори, фільтри, зарядний пристрій, багато кабелів. Все це знадобиться. Особливо лопаті та акумулятори.

Їхати на зйомку з одним акумулятором безглуздо. Для нормального кліпу на 5-7 хвилин, вам знадобиться монтажний матеріал якраз з трьох акумуляторів. У паспорті пишуть, що на одному заряді можна пролетіти близько 25-30 хвилин.

Брешуть!

У середньому 19-20, не більше.

При сильному вітрі – значно менше.

3. Є така штука, як додаткова гарантія самого DJI. Вона коштує близько 10 тисяч. Але, чорт забирай, вона того варта! Якщо ви купили “іграшку” за 100 тисяч, то вже 10 можна витратити на фірмову гарантію. Найбільший плюс цієї гарантії в тому, що якщо ви з вини розіб’єте в мотлох новенький квадрокоптер, то фірма протягом року двічі вам його поміняє. За безкоштовно! Відсилаєте окроплений сльозами дрон китайцям, ті надсилають вам новий.

Тож! У магазинах вам пропонуватимуть свою, магазинну гарантію. Не погоджуйте! Вона нічого не дасть. Тоді як фірмова – дуже важлива для новачка річ.

4. Державна реєстрація. Насправді вона не така страшна як її малюють, а суворість законів у нашій державі компенсується необов’язковістю їх виконання. Пишіть листа, фотографуєте дрон і відправляєте листа. Через 10 днів приходить відповідь, що ви під ковпаком, і якщо ваш дрон ненавмисно вріжеться в натовп людей і завдасть кому-небудь пошкодження, або ви знімете чийсь замок із накопиченими за 1000 років роботи в Раді багатствами, то вас швидко знайдуть. Напевно…

5. Картки пам’яті. У паспорті до дрону дано перелік карток, які добре працюють із дроном. Відкрийте, прочитайте, забудьте. Половина моделей карток пам’яті максимальної якості не тягне. Можна купити фірмову картку пам’яті фірми Гнусмас. Вона вказана у паспорті на дрон, але відео з дрона не тягне. Гальмує! Усі форуми завалені лайкою на цю модель. І повернути її не можна, оскільки працює.

Єдина карта пам’яті, яка добре пише відео в 4k 60 кадрів на секунду – SanDisk Extreme. До того ж, у неї довічна гарантія від виробника. Це круто!

Не беріть карти ємністю 256 Гб, краще взяти 2 по 128. Ємні карти пам’яті працюють повільніше, перевірено! Тим більше, що при записі відео з усіх трьох акумуляторів, навіть на 128 Гб картці залишиться вільне місце. Немає сенсу переплачувати!

6. До хорошого коптера покладається на додачу купувати хороший комп’ютер для відеомонтажу. Можна сподіватись, що  старий комп’ютер потягне редагування відео. Не потягне. Потрібен потужний комп’ютер.

7. Фільтри для об’єктива. Як зазначено вище фільтр є в комплектації. Багато хто говорить, що вони не потрібні. Потрібні. Та ще й як! Потребу в них ви відчуєте, коли доведеться знімати яскравий сонячний день.

Або ввечері проти сонця. Тільки з фільтрами можна отримати таку якість!

Якщо ви взяли комплектацію без фільтрів, їх покупка обійдеться вам в копієчку. Тому беріть відразу “багату” коробку. Оптом – дешевше.

8. Падіння неминучі. Тому комплектація з додатковими лопатями є обов’язковою. Запасні лопаті взагалі витратний матеріал. При всій обережності, нікуди не втем’яшитися неможливо, тому лопаті доведеться міняти часто.

Це розхідник! Якщо при собі є запасні, не доведеться з лайкою на себе коханого повертатися додому тільки через те, що пошкодив одну лопату про випадкову гілку або цікаву собачу морду.

9. Акумулятори в дронах не літійні, а літій-полімерні. При купівлі дрона деякі люди не надають цьому значення. А даремно.

По-перше, на холоді вони дуже швидко розряджаються. Заряд тане прямо на очах. Крім того, іноді вони можуть просто відрубати прямо в польоті. І ваш дрон повільно і сумно помахає вам своїми лопатями. В останній раз. Адю!

По-друге, кожен акумулятор вшитий спеціальний чіп, відремонтувати їх не можна. Лише купувати нові.

По-третє, при невикористанні дрону більше 5 днів цей самий чіп знижує заряд до 50% для кращого збереження батареї. Тому через тиждень, наприклад, ви можете взяти сумку та поїхати кудись далеко зняти. Приїдете та виявите, що в кожній батареї запас ходу на 10 хвилин. Сум! Перед поїздкою перевіряйте та дозаряджайте. Обов’язково!

10. Неадекватна поведінка ДЕЯКИХ людей. Росія – приголомшлива країна, де більшість людей радісно махає дрону руками, підходить знайомитися, запитує, цікавиться, загалом, цілком адекватна.

Але! Буває так, що побачивши дрон, до тебе на велосипеді, з піною біля рота летить якийсь представник місцевого населення і заявляє, що він ходить в одних трусах (або навіть без них) своєю ділянкою, тому навіть за кілометр від нього дрон бачити не хоче.

Сюди ж можна віднести приватних охоронців, які вважають себе царями і богами при повному незнанні законів, зокрема вимагають ліцензію на управління дроном, що не існує в природі. Щоб убезпечити себе від таких ситуацій, роздрукуйте лист із підтвердженням реєстрації та возіть завжди із собою. У 99% випадків допомагає.

Пунктиків, звісно, ​​більше.

10.1. Дрон ніколи не пролетить ту відстань, яку заявлено у паспорті як максимальну. Для Європи та Росії потужність антени зменшена вдвічі, тому оптимальне видалення, коли немає перешкод, все добре видно, керується та керується – 1 км. Добре, коли екран темніший і з’являється напис “Втрачений зв’язок з дроном”. Відчуття передінфарктні.

10.2. Якщо ви летить далеко, то запам’ятайте одне правило, на повернення додому завжди залишайте 55% батареї. При сильному зустрічному вітрі дрону потрібно витрачати набагато більше енергії на повернення.

10.3. Він шумить. У паспорті написано, що галасує мало. Брешуть. Пекло шумить. Непомітно літати не вдасться. Пам’ятайте про неадекватних людей.

Додайте свій відгук

Next Post

Найкращі способи поліпшити смак каші: які інгредієнти можна додати

Чт Січ 5 , 2023
Смак “порожньої” каші зазвичай багатьом не подобається і хочеться щось додати в страву, щоб вона була більш ситною, смачною і корисною. Про найкращі способи покращення смаку каші пише сайт порад ladypapers.com. Найпростіший спосіб поліпшити смак будь-якої каші — це додати шматочок вершкового масла. Ще каша стане смачніше завдяки спеціям, зелені, […]