Як скинути гроші з картки на картку за допомогою миттєвих переказів: поради користувачам

Всі хочуть дізнатися, як скинути гроші з картки на картку миттєво! Споживачі дедалі більше звикають до миттєвих платежів за допомогою різноманітних мобільних додатків. Такі перекази з карти на карту, безсумнівно, мають попит. Тому варто дізнатися більше про цю послугу.

Як скинути гроші з картки на картку миттєво

Переказ грошей на картуЗараз вже не потрібно чекати декілька днів для того, щоб отримати перекази з карти на карту. Миттєві транзакції здійснюються лише за 3 хвилини. У той час, як традиційні міжнародні послуги з переказу готівки можуть тривати до 5 робочих днів. Тривалість вашого міжнародного грошового переказу залежить від вибраного вами постачальника, країни одержувача та суми.

Наприклад, компанія Rebell Pay https://www.rebellpay.com/ створила зручний і простий застосунок, яким можна користуватися будь-де. Сервіс дає можливість переказувати гроші з карти на карту як місцево, так і за кордон, у тому числі й з Польщі в Україну.

Для користування додатком виконайте прості кроки:

  • завантажте програму на смартфон або інший пристрій;

  • пройдіть швидку реєстрацію;

  • введіть номер банківської картки або телефон одержувача;

  • надішліть заплановану суму.

Перевірити усі транзакції просто. Детальна інформація про платежі розміщена в одному місці. Дані постійно оновлюються, тому ви бачите актуальну інформацію.

Скільки коштує перерахувати на картку необхідну суму грошей

Комісії, які ви сплачуєте для того, щоб перерахувати кошти з картки на карту, залежать від вибраного постачальника. Загалом існує три види зборів.

  • Комісія за переказ. Часто це фіксована сума, яку стягують служби миттєвих переказів готівки за надсилання ваших грошей.

  • Комісії за обмінний курс можуть включати дещо підвищений обмінний курс.

  • Приховані платежі, як-от комісії третіх сторін, які стягує банк вашого одержувача.

Миттєві грошові перекази зазвичай дорожчі, ніж стандартні транзакції. Це тому, що ви платите трохи більше за високу швидкість. Компанії використовують спеціальні маршрути, щоб допомогти одержувачу отримати вашу готівку якомога швидше.

Такі шляхи є дорожчими для компанії-посередника, тому частина цих витрат часто перекладається на клієнтів. Порівняйте суму, яку ви платите за миттєвий переказ, із терміновістю, з якою вам потрібно надіслати гроші, щоб вирішити, чи конкретний постачальник пропонує вам найкращу вигоду за ваші гроші.

Як скинути гроші з картки на картку миттєво: відповіді на поширені запитання

Найчастіше користувачів цікавить запитання, як переказати гроші з польської картки на українську найшвидше? Швидкі транзакції можуть тривати всього 3 хвилини, тоді як більшість інших переводів займає до 5 робочих днів, щоб завершити міжнародні фінансові операції.

Чи безпечні миттєві грошові перекази? Такі послуги безпечні, якщо ви користуєтеся перевіреним сервісом онлайн-переказу грошей. Якщо ви сумніваєтеся, перегляньте веб-сайт вашого постачальника, щоб отримати відповідну сертифікацію, перш ніж реєструватися.

Як можна перевірити хід переказу? Більшість постачальників дозволяють відстежувати перекази через обліковий запис, який ви створили в додатку. Інші сервіси можуть надсилати вам повідомлення SMS або електронною поштою. Якщо вам потрібні термінові оновлення щодо стану грошей, зв’яжіться зі своїм постачальником послуг грошових переказів електронною поштою або за номером його гарячої лінії.

Чому стандартні перекази займають більше часу, ніж миттєві? Стандартні перекази використовують інші валютні маршрути, ніж миттєві служби. Маршрути, які використовуються для миттєвих розрахунків, набагато швидші, що дозволяє одержувачу отримати готівку набагато швидше.

Чи є обмеження на суму миттєвих переказів? Це залежить від сервісу, але загалом обробка великих переказів може тривати довше.

Додайте свій відгук

Next Post

Как выбрать дизайнера и что должен содержать дизайн-проект интерьера?

Чт Сер 25 , 2022
Дизайн интерьера – из чего он состоит? Каждый дизайн интерьера например дизайн интерьера четырехкомнатной квартиры Киев должен состоять из нескольких элементов. Во-первых, включите письменные рекомендации по дизайну, чтобы мы могли быть уверены, что проект оправдает наши ожидания. Во-вторых, проект должен отражать художественное видение архитектора. Лучше всего для этого подходят визуализации, т.е. […]