Депутати Зеленського Дмитрук і Леонов відкрито підтримують російських окупантів в Одесі (Фото)

Ватний шабаш посібників російських окупантів триває сьогодні в Одесі. Поліція нічого не робить для того, щоб відповідно до постанови Кабміну Зеленського – оштрафувати і заарештувати тих, хто збирається зараз біля входу на Куликове поле в кількості більше двох осіб.

Власне, а що ще очікувати від одеських мусорів, коли крім традиційних російських шісток Бойко, Скорика тощо, сьогодні з квітами в руках прийшли підтримати російських окупантів депутати від Зеленського – Олексій Леонов і Артем Дмитрук. Як ми бачимо, партія влади відкрито і не соромлячись підтримує російських окупантів – тобто відображають позицію самого Зеленського.

Я нагадаю, депутати Зеленського сумують за тим, що російські бойовики зі зброєю в руках 6 років тому вбили занадто мало одеситів, і не змогли перешкодити одеситам відстояти своє місто від окупації Росією.

Vgolos

Додайте свій відгук

Next Post

Батько Єрмаків живе у Москві та підтримує контакти з керівництвом ГРУ РФ

Сб Тра 9 , 2020
Денис Єрмак має товариські відносини із Хасаном Насраллою, в минулому — секретарем ліванської воєнізованої організації «Хезболла». Переглядів: 2 558 Читайте також:У окупантів в Денецьку вибухає військовий склад (відео)В російсько-українських відносинах відбувається грандіозний реванш КремляРозгублений президент: що показав брифінг Володимира ЗеленськогоПутіна обурила заява Зеленського про те, що Освенцим звільняли українціПовернення Януковича в […]
%d bloggers like this: