Григорій Петрович Козловський стосовно перемоги ФК “Рух” у чемпіонаті U19: “Переможний маятник не повинен припиняти свого руху”

Григорій Петрович Козловський поділився секретами чемпіонства ФК “Рух”: “Ми не зупиняємося на своїх досягненнях”

ФК “Рух” U-19 другий сезон поспіль став чемпіоном України серед молодіжних команд.

У неділю, 28 травня, відбувся матч за футбольне чемпіонство серед молодіжних команд України. Лаври переможця дісталися львівському ФК “Рух” U-19, гравці якого у виїзному поєдинку з одеським “Чорноморцем” показали фантастичну командну гру.

Як зазначив почесний президент ФК “Рух”, відомий львівський бізнесмен і меценат Григорій Петрович Козловський, попередньо привітавши тренерський штаб і всіх гравців, “переможний маятник не повинен припиняти свого руху, а футбольний клуб “Рух” і надалі робитиме все, щоб прогресувати на шляху до найвищих цілей”.

Григорій Петрович Козловський, після тріумфу “жовто-чорних” на одеському полі поділився власними міркуваннями успіху ФК: “Хотів би сказати кілька слів про роботу нашої Академії (ФК “Рух”). Минулого року, коли ми стали чемпіонами, було багато розмов, мовляв, чемпіонат був неповноцінним, що це випадковість. Після цього в нас відбулася зміна поколінь – у нинішньому сезоні в команду прийшли нові гравці і ми знову стали чемпіонами України. Щоправда, вже в повноцінному чемпіонаті за тур до його завершення!”.

Григорій Петрович Козловський - почесний президент ФК "Рух", львівський бізнесмен і меценат
Григорій Петрович Козловський – почесний президент ФК “Рух”, львівський бізнесмен і меценат

“Рух” U-19 встановив унікальний рекорд, пройшовши серії в 40 матчів без поразок у Чемпіонаті України. У цьому сезоні “жовто-чорні” перемагали і “Динамо” U-19, і “Шахтар” U-19.

Академія “Руху”, створена з подачі та за підтримки Григорія Петровича Козловського, має висококласну інфраструктуру. Тут 24/7 працює необхідна інфраструктура для пошуку та підтримки футболістів, їхньої подальшої профпідготовки та всебічного розвитку. Почесний президент ФК “Рух” наголосив, що розвиток інфраструктури “постійно триває та вдосконалюється”.

“Ми не зупиняємося на своїх досягненнях. На нас знову чекає зміна поколінь. На нас знову чекає участь у Юнацькій лізі УЄФА. Попереду важкий шлях, але це дуже приємно, що він чемпіонський. Окреме й особливе спасибі хотів би висловити нашим захисникам і захисницям, Збройним Силам України й усім, хто щодня захищає нашу землю від російських загарбників. Ми віримо, що зовсім скоро наші герої подарують нам найголовнішу перемогу для України”, – підсумував Григорій Петрович Козловський.

Додайте свій відгук

Next Post

Як правильно вибрати кросівки для бігу: 6 головних критеріїв

Чт Чер 1 , 2023
Вибрати кросівки для бігу не так складно, якщо ви знаєте п’ять основних критеріїв підбору ідеального бігового взуття.  Великі вибір кросівок для бігу ви можете знайти за посиланням https://extremstyle.ua/ua/catalog/vzuttya-dlya-bigu. А про те як їх вибрати, йдется в цій статті. 1. Покриття Перше, з чого потрібно почати – визначитися з тим, де ви […]