Як збільшити органічний трафік сайту?

У статті йтиметься про стратегії, актуальні станом на 2022 рік, які дадуть змогу наростити органічний трафік. Тільки свіжа та актуальна інформація!

Послуги SEO фахівця дозволять оперативно вийти в ТОП. Конкуренція досить висока практично у всіх нішах, тому не рекомендується робити якісь кроки самостійно. Боріться за місце під сонцем разом із професіоналами! Інакше потім буде складно вивести сайт з-під фільтрів.

Що дає вихід на перші сторінки пошукових систем?

Це критично важливо, якщо хочете, щоб ресурс продавав. Найбільше користувачів, які перетворюються на лідів, можна отримати, перебуваючи на першій сторінці видачі. І віднедавна є ще одне правило: що довше відвідувач на сайті, що більша глибина перегляду, то вищий рейтинг ресурсу.

Чим можна зачепити? Красивою подачею фото і тексту, перш за все. Не можна допускати, щоб полотно тексту було монотонним.

Але це ще не все. Ось ще кілька порад, які дає SEO-фахівець Артем Зінчук.

Що важливо для органічного трафіку сайту?

Основні завдання такі:

  • Отримати портрет цільової аудиторії ресурсу, дізнатися її болі. Це необхідно в процесі просування і для коректного збору семантичного ядра. Його можна обробляти як вручну, так і автоматично.
  • Більше деталей у тексті. Довгі тексти, здавалося б, читають рідко. Але алгоритми хочуть, щоб контент був докладним і експертним. Тобто, в ньому мають бути свіжі та оригінальні думки, а не просто копіпаста.
  • Визнати важливість регулярності публікацій. Мається на увазі, що постійно потрібно оновлювати контент. Пошукові системи вважають, що якщо цього не робити, то сайт закинули.
  • А це означає, що йому у видачі можна присвоїти нижчу позицію.

Подумати, як поєднати просування на сайті та в соціальних мережах. Останні можуть бути хорошим джерелом органічного трафіку сайту. Тому так важливо мати стратегію просування в найпопулярніших і найактуальніших соціальних мережах. Відштовхуйтеся від аудиторії, яка їх відвідує і робіть оригінальні пости для кожної з них.

Хочете більше лідів? Бажаєте, щоб сайт читали з цікавістю, робили замовлення, давали посилання друзям і знайомим? Отримайте консультацію фахівця з просування сайтів, Артем Зінчук. Повний комплекс заходів щодо забезпечення відвідуваності сайту цільовими відвідувачами. Топів вам і трафіку.

Додайте свій відгук

Наступний матеріал

Как купить товары из онлайн магазина Zara с доставкой из-за границы?

Пн Лис 21 , 2022
Zara — всемирно известный производитель одежды и аксессуаров. Это популярная компания по разработке и производству модной одежды, которая была признана наиболее эффективным предприятием, реагирующим на рынок. Лишь немногие модные бренды идут в ногу с последней модой, Zara – одна из лучших, так как всегда идет в ногу с последними тенденциями […]
%d блогерам подобається це: