Неймовірна ціна на Буріння свердловин в Київ і область від компанії Artezia

Якість води в Києві та області, що постачається комунальними службами, лише умовно можна вважати питною. Саме з цієї причини в останні десятиліття виникла потреба в послугі доставки води, що тягне за собою додаткову та регулярну статтю витрат. Якісна альтернатива – свердловина Буріння свердловин на воду – це чудова можливість організувати в автономному порядку водозабезпечення приватних будинків у селищах, садових товариствах і навіть на площах, відведених під масштабне будівництво. Наявність грамотно спроектованої та облаштованої свердловини гарантує на десятки років не лише незалежність від централізованого водопостачання, а й забезпечення власників чистої води артезіанської якості.

Підготовчі роботи

Довговічність та ефективність функціонування свердловини забезпечується шляхом проведення підготовчих робіт, які складаються з двох основних етапів:

 1. Проектування свердловини в залежності від необхідного для клієнта типу водопостачання (технічна або питна вода):
 • вивчення геологічних та гідрогеологічних особливостей ділянки з урахуванням зон санітарної та екологічної охорони;
 • складання технічних та технологічних рекомендацій;
 • розробка проектної конструкції свердловини;
 • рекомендації щодо способу випробування свердловинної конструкції;
 • розрахунок потужності та рекомендований тип водопідйомних пристроїв (насосне обладнання);
 • складання докладного кошторису.
 1. Оформлення дозвільної документації (або пролонгація) на спеціальне водокористування, що визначається індивідуальними особливостями водного господарства. Фахівці компанії Artezia проводять повний комплекс супровідних заходів для отримання необхідного дозволу в усіх державних установах.

Важливі етапи

Бурові та монтажні роботи – це основні етапи, якість та надійність яких безпосередньо залежить від грамотного проведення підготовчих робіт. Буріння свердловин Київ включає низку робіт:

 • викопування котловану та траншей для прокладання водопроводу нижче рівня промерзання ґрунту (для Київського регіону глибина траншей становить близько 1,2-1.3 метра) для підведення води від свердловини до об’єкта споживання (будинок, сауна тощо);
 • встановлення кесона або свердловинного адаптера з оголовком для захисту від потрапляння сміття, стічних вод, промерзання або дії зловмисників;
 • монтаж насосного обладнання з урахуванням параметрів свердловини та передбачуваного обсягу споживання води;
 • встановлення автоматики та супутнього обладнання, прокладання трубопроводу.

У ході експлуатації, навіть за умови якісного обладнання свердловини та надійних агрегатів, що забезпечують її функціонування, виникає періодична потреба у тому, щоб провести ремонт свердловини. Компанія Artezia надає послуги з діагностики несправностей та ремонту свердловин. До того ж, необов’язково тих свердловин, бурінням яких займалися фахівці компанії. “Прозорі” ціни Підготовчі заходи, як і інші види робіт, надаються компанією Artezia оперативно та якісно, ​​причому за привабливою для клієнтів вартістю. Для того, щоб зупинити свій вибір на Artezia і переконатися в лояльній ціновій політиці, яку проводить компанія, достатньо лише ввести в пошуковому рядку “буріння свердловин ціна Київ”.

Додайте свій відгук

Next Post

Балаклея. Оккупанты заявляют о продвижении ВСУ. Идут бои на окраине города. Что известно? (фото)

Вт Вер 6 , 2022
В российских телеграм-каналах панические сообщения о ситуации в оккупированной Балаклее. Бойцы ВСУ намекают на хорошие новости по продвижению на фронте. Переглядів: 147 Читайте також:Росію чекає "кривава баня": озвучено катастрофічний прогноз по обвалу рубляКирило Тимошенко купив дружині особняк за 10 млн. гривень. Заробив на "Великому крадівництві"?Російський слід нового міністра економіки родом […]
%d bloggers like this: