Діти завжди цікавляться новими речами, легко сприймають та запамʼятовують інформацію. Вони здатні набагато швидше вивчати іноземні мови ніж дорослі. Тому фахівці рекомендують розпочинати читати закордонні книжки з раннього дитинства. Важливо, щоб англійська для дошкільнят не була занадто складною, вона має викликати зацікавленість.
Англійська може бути цікавою
Якщо дитина молодша за 12 років, виберіть цікаву та захоплюючу книжку і читайте її разом з нею. Починайте з української мови, а потім плавно переходьте до англійської.
Важливо донести два ключових меседжі.
Читайте також:
Перше, що читання може бути захопливим й цікавим, дитина має сама виявляти бажання приділяти цьому час. Якщо поточна книга не зацікавила, не бійтеся змінювати її, поки не знайдете ту, яка викличе інтерес.
Другий важливий меседж – важливість вивчення англійської мови. Це не лише для отримання хороших оцінок, але і для створення чудових життєвих перспектив. Дитина повинна розуміти, що знання англійської відкривають двері до багатьох можливостей: перегляд відео в оригіналі, ігри та спілкування на форумах, подорожі, карʼєрний ріст й т.д. Знайдіть актуальну мотивацію, яка зацікавить та зробить процес навчання приємним і захопливим.
Перетворивши читання на цікаву пригоду, дитина буде не лише поліпшувати мовні навички, але й насолоджуватися процесом. Таким чином можна вивчати будь-яку мову та виростити поліглота.
Книги з якими дорослішають
Сучасна література для підлітків часто розповідає про проблеми, з якими стикаються молоді люди. Але різноманітність сюжетів і яскраві персонажі роблять їх унікальними та популярними не тільки для підростаючого покоління. Стиль написання підліткових книг відрізняється цікавими фабулами, які часто торкаються суспільних і моральних проблем.
На сторінках таких книг багато історій про пошуки особистого «Я», вони розповідають про становлення молодої людини як особистості. Герої цих творів проходять через ряд випробувань, які допомагають їм зрозуміти себе і своє місце у світі. Книги цього жанру використовують різноманітні літературні прийоми, щоб зробити читання захоплюючим і реалістичним. Вони допомагають підліткам і молоді зрозуміти свої власні проблеми та знайти правильний шлях у житті.
Бестселери юнацької літератури:
- Серія романів про Гаррі Поттера, Джоан К. Ролінґ;
- «Провина зірок», Джон Грін;
- «В пошуках Аляски», Джон Грін;
- «Книжковий злодій», Маркус Зузак;
- «Щоденник слабака», Джефф Кінні.
Читання здатне сховати від повсякденних проблем та перенести у світ мрій та фантазій. Починати прищеплювати любов до книжок краще у ранньому віці, до того ж це відмінний спосіб розвитку мовлення та уяви. Література – прекрасний супутник на всіх етапах життя, потрібно тільки знайти «свою книгу».