Лазерна епіляція: як це працює, плюси і мінуси, вартість.

Що таке лазерна епіляція і в чому її переваги

Лазерна епіляція – одна з найбільш інноваційних методик і ефективна для майже напевного позбавлення від небажаного волосся. Лазер – це пристрій, здатний випромінювати світло, яке несе велику потужність по відношенню до перетину світлового променя (висока іррадіація – це точний технічний термін), і це визначає виробництво тепла (до 60° C) навіть у глибині в тканинах.

При лазерній епіляції це тепло поглинається меланіном, присутнім у волосяній цибулині, який потім руйнується і більше не виробляє волосся. Це також відбувається в тих областях, де волосяна цибулина розміщена глибоко під шкірою (навіть на 9 міліметрів), і з цієї причини лазер набагато ефективніший за інші методи епіляції, такі як імпульсне світло, яке натомість діє менш глибоко.

Лазерну епіляцію, на відміну від воску та електроепіляції, можна визначити як майже безболісну, вона може викликати легкий свербіж, або ви будете відчувати тепло, а більше нічого, а почервоніння, яке може бути викликане, триває максимум кілька днів (зазвичай пару годин).

Як підготуватися до сеансу лазерної епіляції

Перш ніж робити лазерну епіляцію, бажано не вощити і не відбілювати, оскільки волоски повинні мати певну довжину та колір, щоб їх усунути, насправді, чим товщі та темніше волосся, тим ефективніше буде видалення волосся, оскільки лазер працює на волосках, які містять меланін.

Важливо не проводити видалення волосся, коли на шкірі є подразнення, вугри або засмага, насправді після процедур не рекомендується піддаватися впливу сонячних променів. Бажано проводити лазерну епіляцію восени або взимку, щоб бути готовим до літа.

Перед процедурою також бажано зволожити шкіру, наприклад, за допомогою зволожуючих засобів. Таким чином лазер краще протікає по шкірі. Якщо поколювання, викликане лікуванням, турбує, можна також використати знеболюючий крем.

Потрібно, щоб і оператор, і пацієнт носили захисні окуляри.

Недоліки та протипоказання

Лазер не рекомендується вагітним жінкам і тим, хто переживає період гормональних змін, таких як пубертатний період, менопауза, та інші, обумовлені тим або іншим фактором. Поперше, оскільки шкіра набагато чутливіша, а по-друге, при коливаннях гормонального фону лазерна епіляція може бути неефективною, через відтворювання фолікулів, завдяки гормональним виплескам.

Серед недоліків також є той факт, що лазер не діє на біле та сиве волосся і менш ефективний на світлому, саме тому, що він фокусується на меланін.

Завжди з тієї ж причини тривалий час його не рекомендували людям із темною шкірою обличчя ( фототип 3 = оливкова шкіра, фототип 4 = темна шкіра, фототип 5 = чорна шкіра), оскільки це може призвести до депігментації, а також бути неефективним. З розвитком технологій, однак, були розроблені нові пристрої, здатні подолати цю критичність.

Необхідно приділити велику увагу появі родимок на шкірі, навіть якщо їх можна замалювати білим олівцем та укрити захисним гелем. Очевидно, що ситуація зовсім інша, коли присутні аномальні родимки.

З усіх цих причин доцільно спочатку звернутися за консультацією до дерматолога, перш ніж проводити лазерну епіляцію.

Крім того, необхідно враховувати, що для отримання результатів важливо проходити більше сеансів, оскільки коли процедури проводяться, волоски ростуть менш швидко і стають все більш тонкими, а після декількох процедур 80% волосся видаляються. Після цього можна проводити сеанси технічного обслуговування, щоб залишатися гладкими все довше.

Скільки сеансів потрібно для епіляції і скільки коштує один сеанс

Рекомендується робити не менше 5-10 сеансів; тривалість може варіюватися від 15 хвилин до 4 годин, і це залежить від того, яка ділянка обробляється, і від типу вашого волосся.

Витрати на лазерну епіляцію, коли технологія була ще на зародку і не була дуже поширеною, були дуже високими, але сьогодні вони значно скоротилися і становлять приблизно 10-40 доларів за процедуру для вусів, пахв, паху та 40-70 доларів за сеанс для рук та лазерну епіляцію ніг відповідно, завжди беручи до уваги, що кількість процедур залежить від віку та типу вашого волосся.

Додайте свій відгук

Next Post

Олександр Соколовський разом з чиновником Перцовським організували схему постачання непридатної постілі в Укрзалізницю.

Чт Вер 9 , 2021
“Сьогодні я розкажу про величезні розпили, схеми, фіктивні тендери, постачання неякісної продукції з ризиком для життя людей на Укрзалізниці.”  – блогер та громадський активіст Ярослав Бондаренко продовжує розкривати схеми пасажирської компанії Укрзалізниці. Переглядів: 494 Читайте також:В Приватбанку були величезні кредити договори по ним навіть не були підписані - член наглядової […]
%d bloggers like this: