Олександр Соколовський разом з чиновником Перцовським організували схему постачання непридатної постілі в Укрзалізницю.

“Сьогодні я розкажу про величезні розпили, схеми, фіктивні тендери, постачання неякісної продукції з ризиком для життя людей на Укрзалізниці.”  – блогер та громадський активіст Ярослав Бондаренко продовжує розкривати схеми пасажирської компанії Укрзалізниці.

В другий частині розслідування Бондаренко розказав про організацію масштабної схеми по переобладнанню пасажирських вагонів, а також про аферу з постачання в Укрзалізницю непридатної одноразової постільної білизни від компанії Текстиль-Контакт. Також в матеріалі висвітлюється історія з блокуванням постачання постільної білизни, чому вже тривалий час пасажири отримують списану стару постіль.

В розслідуванні мова піде про корупційну змову між власником компанії “Текстиль-Контакт” Олександром Соколовським та членом правління АТ “Укрзалізниця” Олександром Перцовським.

Далі пряма мова:

В першій частині розслідування я розказав як вундеркінд та рекордсмен по зарплатам в Укрпошті, а тепер і в Укрзалізниці – директора філії «Пасажирська компанія» АТ «Укрзалізниця» та член правління Укрзалізниці Олександр Перцовський знищує вищезгадану компанію та провертає схеми разом з власником компанії “Текстиль-Контакт” Олександром Соколовським.

Тепер  більш докладно розповім про схему і про шкоду яку спричиняють ці паразити, що присмоктались до одного з найбільших і одночасно одного з найзбитковіших державних підприємств.

Працівники “Пасажирської компанії” давно дивуються тому,  що майже кожен день протягом багатьох місяців бачать Соколовського в офісі.

Як відомо РНБО нещодавно звільнила всіх ТОП-менеджерів УЗ. Як висловився Голова РНБО Олексій Данілов через”Небезпечні процеси в фінансовій діяльності”. А простими словами – через масштабний дерибан. При тому чомусь нашого вундеркінда Перцовського залишили, незважаючи на катастрофічний стан в “Пасажирський компанії” та всебічний схематоз.

Що не змінюється в УЗ це тупий PR та окозамилювання. Наприклад, нещодавно Укрзалізниця провела виставку нових вагонів на вокзалі “Київ-Пасажирський”, цю подію активно тиражували (джинсували) ЗМІ за державні гроші, тобто за гроші платників податків. На виставці були представлені і не нові вагони а, наприклад  вагони “відкапіталені” Просто подивіться (тут відео) це поїзд в минуле – Як кажуть – дивитись і плакати.

Скільки відмили грошей на цьому, вже питання до НАБУ та СБУ.

І ще, зверніть увагу на вагоні набита дата експлуатації 24.08 а це значить що він повинен бути в рейсі а не в піар компанії Перцовського, а це є строгим порушенням регламенту і фінансів.

Але і це не головне. Головне що оздоблення представлених вагонів виготовляла скандальна фірма ТОВ “НВП “РІСТ” діяльність якої було припинено рішенням суду

Запорізька Фірма НВП “РІСТ” фігурант кримінальних справ про відмивання грошей та фіктивне підприємництво. Також ця скандальна фірма – фігурант чисельних антикорупційних розслідувань – в рази завищені ціни, фіктивна конкуренція в тендерах.

Зверніть увагу, діяльність фірми “НВП “РІСТ” припинена в 2020 році рішенням суду. Це фіктивне банкрутство, щоб списати величезні борги які виникла через багаторічні афери. Тобто діяльність фірми нібито припинено але вона продовжує працювати з “Пасажирською компанією” Перцовського – по чорному!!!, без договорів!!!

Якщо чесно, в мене навіть в голові таке не вкладається. Що такий схематоз реально можна провертати. Але в часи “царювання” Зеленського та банди “Квартал 95”, все реально. По великому рахунку з цієї виставки Перцовського повинні були вже вивести в кайданках та закрити в КПЗ.

Злочинна схема Перцовського та ділків з НВП “РІСТ” на цьому не закінчується. Вони налагодили схему постачання не якісної та небезпечної  продукції для ремонту електричок та пасажирських вагонів на суму більш ніж 100 млн грн. Сьогодні майже половина відремонтованих вагонів пасажирського парку АТ «Укрзалізниця», де була встановлена склопластикова продукція ТОВ НВП «РІСТ», не відповідає вимогам пожежної безпеки та  загрожує життю пасажирів при виникненні загорання. СБУ зараз проводить слідство. Відбувались і обшуки.

Отже схематозники не тільки крадуть державні гроші, а ще і наражають людей на смертельну небезпеку.

А тепер зверніть увагу на шторки у вагонах де піариться Перцовський. Все з тої самої легкозаймистої тканини від аферистів ТОВ «НВО «РІСТ».

Бачимо що Перцовський притягує таких саме аферистів як він. Наприклад заради свого “друга” чи відкату від “друга” Соколовського – власника компанії “Текстиль-Контакт”, Перцовський заблокував всім іншим текстильним українським компаніям поставки нормальної якісної білизни – “Спіть бидло на старому, брудному та списаному”.

І все заради того щоб протягнути спанбонд (одноразове синтетичне лайно), також легкозаймисте і небезпечне від свого подільника Соколовського.

Як бачимо історія повторюється. Питання, чи зможуть аферисти провернути схему. В принципі, якщо зможуть, я не здивуюсь.

Показово те що Соколовський розповідає всім, що він “єдиний виробник тканини в Україні”. Персонаж як завжди бреше.

Виробників фактично немає. І звичайно, серед виробників і близько нема “Текстиль-Контакт” Соколовського. Тканину він ТРАДИЦІЙНО возить з Росії (про це я буду розповідати згодом як і про співробітництво з “ДНР”) та Узбекистану. Набиває смуги та фарбує на Чернігівському підприємстві і волає що “произвьйол”.
Але фарбування це не виробництво

Єдині виробники в Україні тканини це – Черкаський шовковий комбінат і компанія “Ярослав”

УЗ за рік так і не закупила нормальну постільну білизну і продовжує використовувати списану, брудну та диряву бо списану білизну просто нема на що міняти – закупівлі блокує Соколовський.

Проблема в тому, що Соколовський блокує торги через АМКУ не дає провести постачальникам процедуру торгів, заявляючи – “або я зі своїм одноразовим гівном або ніхто”. Підтвердженням є нещодавнє відновлення Соколовського через АМКУ в процедуру торгів. За моєю інформацією він заніс чиновникам чималу суму.

Тепер ви знаєте кому можна завдячити за брудну диряву та стару білизну в вагонах УЗ

Питання до тендерного комітету який подав до АМКУ вимогу виправити в документації Соколовського лише одну помилку, при тому саму незначну, а їх там було з більш ніж 10! Тисменицька Тетяна Володимирівна – голова тендерного комітету яка була звільнена РНБО – разом з компанією, мабуть сліпа? Але скоріш за все по проханню Перцовського вона погодилась за певну суму, на останок “закрити очі” на всі інші помилки…

Тепер ми подивимось як до беззаконня Перцовського-Соколовського поставиться новий голова тендерного комитету ЦЗВ “Укрзалізниці” Валерій Шергін, і чи зможе він встояти під тиском (або спокусою) Перцовського – Соколовського. Моливо нарешті все побачить. Всі допущені помилки і невідповідності

Варто зазначити що український легпром це одна сім’я підприємців, які працюють в одному полі, намагаються вижити останні 10-15 років, утримати фахівців, тисячі робочих місць, в такий важкий економічний час.
Вони допомагають один одному, вирішують спільні проблеми. Для них на першому місці зараз саме взаємодопомога, щоб і бізнес, і взагалі вся галузь не померла.

Хтось з них “маленький”, хтось “великий”, але всі поважають один одного,

Але, як кажуть, завжди є одна паршива вівця, яка з приходом до влади ЗЕ зовсім сплутала береги і озвіріла …

Такі потужні компанії як Олтекс, МІК, ПО “Харків”, “Ярослав”, Астра Люкс, Монітор, ТЕКСІКА, Гранд ТЕКСІКА, Спецкомплект, УШФ, СВАН і це далеко не всі, але фактично всі відчули методи ведення бізнесу “по Соколовські” – маски шоу, замовні перевірки, бруд в ЗМІ, блокування податкових накладних в ручному режимі, схематоз на тендерах і т.д ….

Але як кажуть – не плюй на колектив, бо що якщо колектив на тебе плюне тобі точно буде не переливки. Соколовський схоже догрався і колекстив легпрому на нього плюнув…

Я сьогодні зачепив декілька питань і це тільки початок, далі ще більше про схеми Укрзалізниці Перцовського та Соколовського.

 

Додайте свій відгук

Next Post

Николай Ефименко «From-ua» заработок на «чернухе» и незаконной слежке

Вт Вер 14 , 2021
Интеллектуальный импотент и барыга. Приблизительно такими словами охарактеризовал писаку-вымогателя и владельца сайта «From-ua» Николая Ефименко один авторитетный журналист. Переглядів: 3 660 Читайте також:Олександр Перцовській - не декларує мільйони та організовує Тендерні махінації на Укрзалізниці - блогерМакрон ініціював створення фонду для купівлі Україною зброї у виробниківАнатолій Шкрібляк, який з 2015 року купляв […]