“Слуга народу” Ткаченко забув внести в декларацію кіпрський оффшор

Народний депутат від партії “Слуга народу” та колишній генеральний директор “1+1 Медіа” Олександр Ткаченко не відобразив у декларації всіх підприємств, де він виступає кінцевим бенефіціаром або є співзасновником.

Про це повідомляє видання КиеVВласть.

Згідно з Декларацією особи, уповноваженої на виконання функцій державки та органів місцевого самоврядування за 2018 рік Олександр Ткаченко є бенефіціаром ТОВ “Планета кіно”. Як повідомили журналісти, Ткаченко є бенефіціаром цього підприємства через кіпрське підприємство “Сі сінема лімітед”, однак його в своєму фінансовому звіті він чомусь не вказав. Профіль підприємства – демонстрація кінофільмів.

За даними системи “YouControl”, кіпрське підприємство “Сі сінема лімітед” є засновником українського ТОВ “Велетень”, профіль – діяльність ресторанів, послуги мобільного харчування, проте в декларації Олександра Ткаченко це відображення не знайшло.

Раніше ЗМІ повідомляли писав, що Олександр Ткаченко не задекларував будинок, який незаконно розташований на Трухановому острові у Києві.

До того,як потрапити в скандал, Ткаченко розповідав, що незаконне будівництво у столиці “кришує” міський голова Віталій Кличко.

Додайте свій відгук

Next Post

В Хусте открыт реконструированный стадион - Игорь Молоток

Чт Жов 24 , 2019
Сегодня присоединился к значимого события в жизни Закарпатья – в Хусте открыт реконструированный стадион, где отныне смогут полноценно тренироваться представители разных видов спорта: футболисте, волейболисты, легкоатлеты, гандболисты … Переглядів: 9 747 Читайте також:Вадим Чучковський, який фігурує у справі про перевезення Чауса до Молдови, задекларував 5 млн по виходу на пенсіюІнтерметалпласт - […]
Хуст Игорь Молоток