«Слуга народу» Ткаченко забув внести в декларацію кіпрський оффшор

Народний депутат від партії “Слуга народу” та колишній генеральний директор “1+1 Медіа” Олександр Ткаченко не відобразив у декларації всіх підприємств, де він виступає кінцевим бенефіціаром або є співзасновником.

Про це повідомляє видання КиеVВласть.

Згідно з Декларацією особи, уповноваженої на виконання функцій державки та органів місцевого самоврядування за 2018 рік Олександр Ткаченко є бенефіціаром ТОВ “Планета кіно”. Як повідомили журналісти, Ткаченко є бенефіціаром цього підприємства через кіпрське підприємство “Сі сінема лімітед”, однак його в своєму фінансовому звіті він чомусь не вказав. Профіль підприємства – демонстрація кінофільмів.

За даними системи “YouControl”, кіпрське підприємство “Сі сінема лімітед” є засновником українського ТОВ “Велетень”, профіль – діяльність ресторанів, послуги мобільного харчування, проте в декларації Олександра Ткаченко це відображення не знайшло.

Раніше ЗМІ повідомляли писав, що Олександр Ткаченко не задекларував будинок, який незаконно розташований на Трухановому острові у Києві.

До того,як потрапити в скандал, Ткаченко розповідав, що незаконне будівництво у столиці “кришує” міський голова Віталій Кличко.

Додайте свій відгук