“Шито білими нитками”. Гладковський виграв суд у НАБУ. Оскарженню не підлягає.

У понеділок, 28 жовтня, Вищий антикорупційний суд відмовився притягнути до відповідальності екс-першого заступника секретаря Ради національної безпеки і оборони Олега Гладковського щодо неявки на допит до слідчого 19 липня.

Національне антикорупційне бюро зверталося до суду із вимогою притягнути Гладковського до відповідальності за неприбуття на виклик детективів на підставі ст. 139 КПК України. Як повідомив адвокат Гладковського Руслан Волинець, суд повністю відмовив у задоволенні клопотання детективів та слідчих НАБУ.

Як зазначається, рішення суду остаточне і оскарженню не підлягає.

Нагадаємо, 17 жовтня детективи Національного антикорупційного бюро затримали Гладковського дорогою з аеропорту «Бориспіль».

Гладковському інкримінують зловживання владою або службовим становищем та декларування недостовірної інформації. Зокрема, користаючись владними повноваженнями, Гладковський начебто забезпечив закупівлю держкоштом автомобілів МАЗ 6317 за завищеними цінами в дочірнього підприємства «Автоскладальний завод №2». Воно входить до складу ПАТ «Автомобільна компанія «Богдан Моторс», яке належить Гладковському. Відтак за недоведенніми звинуваченнями державі було завдано понад 10,62 млн грн збитків.

Водночас Гладковський заперечив, що він є кінцевим бенефіціаром «Богдан Моторс». За його словами, він працює в корпорації «Богдан». Як пояснив Гладковський, туди входить і «Богдан Моторос», але воно не є підзвітне «Богдан».

Крім того, екс-посадовець не задекларував доходи дружини від здачі в оренду елітної нерухомості в центрі столиці, а саме 54 тис. доларів за 2016 рік, 63 тис. доларів за 2017 рік та 47,5 тис. доларів за 2018 рік.

19 жовтня Вищий антикорупційний суд відправив Гладковського під арешт на два місяці з можливістю внесення застави у розмірі 10 мільйонів 623 тисячі 130 грн.

Джерело

Додайте свій відгук

Next Post

НАБУ та САП рік приховували результати експертизи по "Ротердам +" (документи)

Сб Лис 2 , 2019
Експерти прийшли до висновку про економічну обґрунтованість постанови НКРЕКП №289, більш відомої як «формула Роттердам +» Переглядів: 5 439 Читайте також:ОКСЮТА ТАРАС ГРИГОРОВИЧ. БЕЗДАРНІСТЬ І КАР’ЄРИЗМ СУДДІ КОРУПЦІОНЕРАДегрик-Шевцова з тріском програла черговий суд ЗМІЛишили права бути адвокатом: скандального Черезова позбавили ліцензіїШевцова (Дегрік) програла суд виданню Mind який розслідував її зв'язок з […]