Росію чекає «кривава баня»: озвучено катастрофічний прогноз по обвалу рубля

Російська Федерація може зіткнутися з бюджетним дефіцитом і девальвацією рубля через обвал нафти.

Про це повідомляє ЗМІ.

«Навряд чи Москва розраховувала на те, що ціни на нафту впадуть до майже 30 доларів — ймовірно, це дуже неприємний сюрприз в тому числі для тих, хто приймав рішення про вихід з угоди», — повідомив старший директор групи з природних ресурсів і сировинних товарів агентства Fitch Дмитро Маринченко

Вівторок, 10 березня, може стати «кривавою лазнею» для російського фондового ринку, вважає аналітик ГК «Фінам» Сергій Дроздов.

«Завтра у нашого фондового ринку може бути «кривава лазня», якщо все так і залишиться. Завтра, коли відкриються торги на Московській біржі, найоптимістичніший варіант — якщо все залишиться на рівні 2500 пунктів за індексом Мосбіржі. На ринках зараз відбувається чистої води істерика , навіть з урахуванням того, що Росія відмовилася від пропозиції ОПЕК в п’ятницю, це не більше ніж спекулятивний фактор», — сказав Дроздов.

Нагадаємо, що після обвалу цін на нафту впав і курс рубля. Так, долар виріс до 72,91 рубля, а євро до 82,2 рубля, досягнувши свого максимуму з початку 2016 року. Через це Росії довелося вжити заходів.

Vgolos

Додайте свій відгук

Next Post

Петро Порошенко: Путін має понести невідворотне покарання за збиття MH17

Вт Мар 10 , 2020
Всі причетні до збиття малазійського літака рейсу MH17 понесуть невідворотне покарання. Особливо – Путін, який повинен відчути всю силу міжнародної права. Про це на своїй сторінці у мережі Facebook написав п’ятий Президент України, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко, під час президентської каденції якого створювалась Спільна слідча група з розслідування катастрофи малазійського […]
%d такие блоггеры, как: