Петро Порошенко: Путін має понести невідворотне покарання за збиття MH17

Всі причетні до збиття малазійського літака рейсу MH17 понесуть невідворотне покарання. Особливо – Путін, який повинен відчути всю силу міжнародної права. Про це на своїй сторінці у мережі Facebook написав п’ятий Президент України, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко, під час президентської каденції якого створювалась Спільна слідча група з розслідування катастрофи малазійського літака.

«Важливі новини у справі про збиття літака рейсу MH17. Стартував судовий процес проти перших чотирьох обвинувачених у скоєнні цього страшного злочину. Поки що йдеться лише про середню ланку відповідальних. Розпочалося все з копіткої, але важливої роботи у рамках Спільної слідчої групи, яку свого часу створював особистими контактами з керівництвом постраждалих країн», – нагадав Петро Порошенко.

«Наша спільна мета – покарання тих, хто приймав остаточне рішення та віддавав злочинні накази. І хоча Цемаха наша недосвідчена влада віддала Москві, і довести ланцюжок до Кремля тепер набагато складніше, справедливість восторжествує», – переконаний п’ятий Президент.

«Обструкція слідчих дій з боку Москви лише додає і без того достатніх доказів щодо винуватості Росії у цьому нелюдському злочині. Як і примножує аргументи України у справі проти Росії щодо Міжнародної конвенції про боротьбу з фінансуванням тероризму в Міжнародному Суді ООН», – зазначив Петро Порошенко.

«Шлях судового процесу тривалий, але покарання і встановлення справедливості невідворотні. Путін повинен повною мірою відчути силу права і понести міжнародну відповідальність. Бо є така українська приказка: «Катюзі – по заслузі», – наголосив Порошенко.

Джерело

Додайте свій відгук

Next Post

Голландский прокурор объявил в Гааге на суде по делу MH17, что Boeing сбили из российского "Бука"

Вт Бер 10 , 2020
Голландский прокурор Вард Фердинандюссе, выступая в понедельник, 9 марта, в Гааге в особо охраняемом судебном комплексе Схипхол на начавшемся процессе по делу о крушении летом 2014 года пассажирского Boeing 777 авиакомпании “Малайзийские авиалинии”, заявил, что прокуратура изучила все представленные Россией доказательства по делу MH17. Переглядів: 4 213 Читайте також:Проти групи компаній Adelon та […]