Права на 60% сільскогосподарських земель держпідприємств отримають працівники, а також учасники бойових дій

Народний депутат України Ігор Молоток на своїй сторінці в Facebook розповів як будуть розподілятись згідно з новим законом “Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення права працівників державних сільськогосподарських підприємств, установ, організацій на одержання земельної частки (паю)” земельні паї держпідприємств.

Сьогодні на позачерговому засіданні Верховної Ради прийняли за основу проект Закону “Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення права працівників державних сільськогосподарських підприємств, установ, організацій на одержання земельної частки (паю)”. Голосував «за», адже 60% таких земель буде розподіллено між нинішніми і колишніми працівниками, а також учасниками бойових дій. Не підтримав законопроект “Про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання окремих питань у сфері надання житлово-комунальних послуг”. На мою думку, за красивим «фасадом» нових змін, ховаються старі бюрократичні «нетрі», з яких людям буде неможливо вибратись. Більше того, споживачі отримають збільшення тарифного навантаження і посилення відповідальності, в той час, як надавачі послуг матимуть широке «поле» для застосування корупційних схем. Законопроект направлено на доопрацювання, за що вдячний колегам. Утримався від голосування за проект Закону “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за окремі правопорушення у сфері безпеки дорожнього руху”, оскільки існує велика ймовірність повернення старих «схем», про які вже складено безліч анекдотів, на кшталт патрульних, які чатують на порушників, сховавшись у кущах.

Додайте свій відгук

Next Post

Новий вкид від Кремля. Андрій Пальчевський лякає, що поляки «скоро заберуть наші території»

Вт Лип 14 , 2020
Учора відомий київський підприємець та телеведучий Андрій Пальчевський в ефірі одного з телеканалів зробив кілька гучних заяв, які можуть серйозно нашкодити українсько-польським відносинам. Складається враження, що вчорашні «геополітичні» перли випускник Військового інституту Міністерства оборони СРСР озвучував за темниками Кремля. Переглядів: 1 895 Читайте також:Програмний РРО від Торгсофт створений спеціально для ФОП […]