7 порад з підбору складського персоналу від компанії Хаскі Менеджмент

7 порад з підбору складського персоналу від компанії Хаскі Менеджмент

Найм складських працівників може бути виснажливим завданням. Хоча логістика і стикається зараз з безліччю викликів, галузь продовжує розвиватися, а вимоги до продуктивності зростають. На складах відзначається брак персоналу та збільшення плинності кадрів.

63c6b8fbe8cb6.jpeg

На допомогу рекрутерам приходить аутсорсингова компанія Хаскі Менеджмент, яка вже 15 років працює на ринку аутсорсингу складського персоналу України.

Ми зібрали 7 порад з підбору складського персоналу:

1. Чітко визначте необхідні навички

Складіть список необхідних навичок під кожну посаду та озвучте їх кандидату. Важливо бути прозорим з претендентом щодо потрібного від нього рівня кваліфікації. Це не лише створить почуття довіри між співробітником та керівництвом, а й зменшить розрив між очікуваннями та реальністю.

Як показують дослідження, основною причиною звільнення є невідповідність очікувань з фактичною роботою. Прозорість може в значній мірі вирішити цю проблему.

2. Будьте чесні щодо умов роботи

Це сезонна, пікова, тимчасова чи постійна посада? Чи включає робота підйом важких ящиків, управління технікою або наклеювання етикеток на посилки?

Відкритість щодо того, наскільки фізично та інтелектуально складна робота, знизить ймовірність звільнення співробітників через неправильно зрозумілі умови.

3. Наймайте за здібності, а не за досвід

Робота на складі часто буває монотонною, одноманітною та фізично втомливою. Тому дуже важливо, щоб люди мали правильне ставлення до подібних складнощів.

Не покладайтесь на резюме чи попередній досвід як на показник майбутньої ефективності. Що важливіше, то це готовність вчитися і багато працювати.

4. Створіть реферальну програму для працівників

Один із найкращих способів знайти нових працівників – це рекомендації співробітників. Створіть програму, в якій люди можуть отримувати бонуси або додаткові дні відпустки за успішну рекомендацію. Ці винагороди спонукають співробітників допомогти вам знайти більше талантів та підвищать моральний дух на робочому місці.

Завдяки рекомендаціям ваші співробітники працюють з людьми, яких вони вже знають. Ці зв’язки можуть зробити робоче місце більш комфортним та запобігти плинності кадрів.

5. Розвивайте HR бренд

Хоча веб-сайти з вакансіями – чудовий спосіб зв’язатися з кандидатами, ваша компанія повинна бути відомою. Потенційні працівники з більшою ймовірністю погодяться на роботу у знайомій їм компанії. Професійні школи, громадські коледжі та університети є чудовим ресурсом. Спонсорство чи партнерство з місцевими некомерційними чи громадськими організаціями – ще один спосіб підвищити популярність.

6. Пропонуйте гнучкий графік

Жорсткий графік може полегшити керування складом, але відштовхнути співробітників. Ви можете виділитись серед конкурентів, адаптуючи розклад до потреб людей.

Конфлікти між роботою та іншими пріоритетами можуть призвести до того, що люди будуть звільнятися. А можливість адаптувати свій графік до решти свого життя дає перевагу, від якої не так просто відмовлятися.

7. Звертайтесь до професіоналів

Якщо додаткові співробітники вам потрібні в момент пікових та сезонних навантажень або набагато важливіше приділити час іншим процесам в компанії – звертайтесь до перевірених аутсорсерів складського персоналу. У Хаскі Менеджмент ми пропонуємо кваліфікованих працівників для всіх видів складських робіт та позбавимо Вас від головного болю.

Додайте свій відгук

Next Post

Мировые продажи электромобилей: BYD идет по пятам за Tesla, немецкие бренды далеко

Пт Січ 20 , 2023
Если бы Герберт Дисс испытал это на себе на посту генерального директора Volkswagen Group, ему было бы трудно это объяснить: на самом деле он хотел все ближе и ближе приближаться к Tesla по продажам электромобилей и даже обогнать их в 2025 году, как он подтвердил в апреле 2022 года. Вместо этого […]
%d bloggers like this: