Підлеглий Авакова, фігурант чисельних антикорупційних розслідувань Шевцов назвав депутата яка просила розслідувати його діяльність “тупой овцой, обезьяной, бродячей живностью и умственно отсталим чучелом”

Авакова просять розібратися зі слідчим Шевцовим: нардеп Устінова зібрала 50 підписів

До міністра внутрішніх справ Арсена Авакова звернулася з депутатським запитом нардеп від Голосу Олександра Устінова.

Вона зібрала під зверненням, датованим 5 березня, підписи 50 народних обранців, і просить главу МВС забезпечити об’єктивне, повне та неупереджене розслідування можливого вчинення протиправних дій заступником керівника Головного слідчого управління Нацполіції Євгеном Шевцовим.

Підставою стало журналістське розслідування Дениса Бігуса від 2 березня, фігурантами якого стали Шевцов та його дружина-мільйонерка. Зокрема, у ньому йдеться про те, яким чином нежитлове приміщення у центрі Києва площею майже 600 кв. м перейшло у власність родини слідчого.

Устінова також показала, як Шевцов у соцмережі відреагував на депутатський запит – це просто потік словесних образ. Пост поліцейський видалив, але нардеп встигла зробити скріни.

– У мене лише одне питання до Арсена Авакова – ви вважаєте, що така людина може носити звання офіцера та працювати в Національній поліції ще й на керівній посаді? – звернулася вона до глави МВС.

Авакова просять розібратися зі слідчим ШевцовимАвакова просять розібратися зі слідчим ШевцовимАвакова просять розібратися зі слідчим Шевцовим

Авакова просять розібратися зі слідчим ШевцовимАвакова просять розібратися зі слідчим ШевцовимАвакова просять розібратися зі слідчим ШевцовимАвакова просять розібратися зі слідчим ШевцовимАвакова просять розібратися зі слідчим ШевцовимАвакова просять розібратися зі слідчим ШевцовимАвакова просять розібратися зі слідчим Шевцовим

fakty.com.ua

Від редакції Vgolos.info

Нагадаємо, що саме Шевцов та його дружина Альона Дегрик є ініціаторами блокування інтернет-ЗМІ на яких були розміщені матеріали розслідувань їх діяльності в тому числі і нашого сайту Vgolos.info.

Про це в матеріалі: Не дочекавшись законів про медіа та цензуру, корумповані поліція і судді заблокували наш сайт Vgolos.info та інші ЗМІ.

В статті ми наводимо кілька матеріалів де журналісти розбираються з причиною блокування та її замовниками. Виявилося, що дана схема була вже випробувана раніше на блогерській платформі Enigma.ua і ряді інших ЗМІ. Зараз власники сайтів безуспішно намагаються пробити корумпований Печерський та апеляційний суди. Размом з власниками справу оскаржують і мобільні оператори. По нашім данним представники ЗМІ вже подали іски до Європейського суду з прав людини.

Додайте свій відгук

Next Post

Єрмак поставлений на посаду керівника Офісу президента напряму з Москви – Дикий

Вт Бер 10 , 2020
Керівник Офісу президента України Андрій Єрмак поставлений на свою посаду напряму з Москви з єдиною метою – виконувати вказівки з Кремля. Переглядів: 8 858 Читайте також:Шевцова (Дегрік) програла суд виданню Mind який розслідував її зв'язок з Росією та фінансові махінаціїОКСЮТА ТАРАС ГРИГОРОВИЧ. БЕЗДАРНІСТЬ І КАР’ЄРИЗМ СУДДІ КОРУПЦІОНЕРАЗлочинний IBOX BANK Шевцової (Дегрік) […]