У Шостці вже відбувся новорічний волейбольний турнір на кубок «Ванта»

Сьогодні у Шостці вже вчотирнадцяте відбувся традиційний новорічний турнір на кубок «Ванта». У моєму рідному місті зібрались найсильніші команди і найкращі волейболісти з різних куточків Сумщини.

Про це написав на своїй сторінці народний депутат України Ігор Молоток

На майданчиках точились справжні «бої» за перемогу. У фіналі команда «Вант» в якій я граю і створення якої власне і дало старт змаганням, зустрілась з командою Шосткинського району. Ми програли першу партію, але у двох наступних не дали суперникам шансів на перемогу, хоча розриви в рахунках були мінімальними. «Вант» — чемпіон!

 У дівчат перемогу святкувала команда з Глухова.

Вітаю всіх учасників зі святом волейболу! Вже багато років ми зустрічаємося, не для того щоби вибороти головний трофей змагань, а щоби поспілкуватись на рідній всім нам мові його величності волейболу.

За роки проведення турніру в нас вже склались не тільки міцні дружні стосунки, а й утворились волейбольні сім’ї, і це, на мою думку, і є найголовніший показник успішності змагань. — зазанчив Ігор Молоток

Додайте свій відгук

Next Post

Зеленський віддав на обмін полковника РФ — поплічника "Гіві" і "Мотороли"

Ср Січ 8 , 2020
Україна віддала на обмін з ОРДЛО 14 громадян Російської Федерації, у тому числі російського полковника, якого звільнили без вироку суду. Переглядів: 3 496 Читайте також:Григорій Петрович Козловський стосовно перемоги ФК "Рух" у чемпіонаті U19: "Переможний маятник не повинен припиняти свого руху"Ticket to America: Отримання Green CardУ Тернополі відбувся благодійний забіг на […]