Твердопаливні котли від компанії «Бізон» — тепло і затишок у будь-яку погоду!

Твердопаливний котел шахтного типу

Серед варіантів твердопаливних теплоносіїв особливо виділяється шахтний котел. Для цього агрегату характерне тривале горіння деревини при нагріванні до  450°С (піролизний процес). Модифікація цього агрегату, що називається котлом Холмова, являє собою високоефективний агрегат з функцією незалежності, в якому здійснюється або природне, або примусове функціонування газоповітряного простору.

Компанія «Бізон» виготовляє і реалізує котли шахтного типу з максимальним дотриманням  стандартів і нормативів, передбачених для виготовлення теплоносіїв і їх безпечної експлуатації. Теплоносії виготовляються на власному виробництві, реалізуються за оптовою і роздрібною схемою, гарантійний термін – 5 років.

Специфіка шахтного котла тривалого горіння

Така модифікація печі, як котел Холмова, відрізняється від інших опалювальних пристроїв тим, що конструкція виробу складається з двох камер. Одна з камер шахтного котла тривалого горіння використовується для установки теплообмінника, в іншій же здійснюється процес спалювання палива.

У згаданому теплоносії відбувається нижнє горіння, а топка робиться на усю висоту. Компанія “Бізон” пропонує своїм клієнтам купити твердопаливний котел шахтного типу на вигідних умовах: цінова планка конкурентоздатна, оплату можна зробити по різних варіантах, доставка також здійснюється оперативно і з в строк.

Якщо вас цікавить котел шахтного типу (купити його в інтернет-магазині компанії “Бізон” можна за розумною ціною), то врахуйте, що принцип дії цього пристрою міняється залежно від його конструкції.

Нині серед найбільш популярних конструктивних варіацій виділяються:

  • котли звичайного горіння;
  • котли Холмова (піролизні).

Згорання палива в твердопаливному котлі шахтного типу відбувається в нижній частині наявного в агрегаті закритого простору топки. Друга шахта має менший розмір, вона використовується для дожигу газів, що йдуть, а також для їх охолодження у бойлері, що служить для підігрівання води.

Відмітимо, що твердопаливний котел тривалого горіння (ціна його в магазині «Бізон» завжди доступна) відрізняється універсальністю, здатністю взаємодіяти з різними видами палива, автономністю, високим рівнем продуктивності і високим ККД. Крім того, завдяки продуманості конструкції, обслуговування цього теплоносія спрощується, оскільки вивантаження, як і завантаження, здійснюється через окремий люк.

Додайте свій відгук

Next Post

Найпоширеніші помилки в дизайні інтер'єру та як їх уникнути: поради від експерта

Ср Гру 27 , 2023
Дизайн інтер’єру відіграє ключову роль у створенні затишку та гармонії в нашому житті. Однак навіть найталановитіші дизайнери можуть допускати помилки, які можуть впливати на зовнішній вигляд та функціональність простору. У цій статті ми розглянемо найпоширеніші помилки в дизайні інтер’єру та запропонуємо поради від спеціаліста у цій галузі, Семена Круглика з derevko.com.ua. […]