Бізіборди

Як тільки дитина навчиться повзати по квартирі та пізнавати навколишній світ, її починають приваблювати всі дрібниці, що оточують, а найбільше – те, чим батьки погратися не дають (вимикачі світла, розетки, дверні замки тощо). Бізіборди дозволяють малечі погратися усім «забороненим», бо вони містять такі ж елементи, тільки безпечні.

Що таке бізіборди та якими вони бувають?

Бізіборди розроблені по методиці Монтессорі. Задум італійського педагога був у вільному вихованні, і конструкція дає можливість малечі пізнавати побут до дрібниць абсолютно безпечно. Ця інтерактивна іграшка являє собою дерев’яну дошку, на якій розміщені пристрої та дрібні елементи, якими в реальному житті гратися не можна. Дитина, отримавши доступ до бажаного, відразу починає з неабияким ентузіазмом його досліджувати.

По типу розміщення інтерактивних поверхонь, бізіборди поділяються на:

  • односторонні;
  • двосторонні.

Якщо купити бізіборд першого типу, то він буде мати вигляд звичайної панелі, яку можна повісити на стіну або покласти на підлогу і досліджувати те, що знаходиться на робочій стороні. Моделі другого виду розкладаються по типу мольберта, можуть встановлюватися на підлогу або на стіл, пропонуючи малюку більше цікавого для дослідження.

За розміром можна купити в Україні бізіборд:

  • малий;
  • середній;
  • великий.

Маленькі можна брати з собою в дорогу, а великі – це чудовий вибір для дитячих садочків, оснащення ігрової кімнати. На великих багато елементів справжніх розмірів, з ними можна гратися стоячи. Середні – це універсальний варіант, підходить для дому.

Також є різновиди бізібордів – бізікуб та бізібудинок. Для цих конструкцій використано по шість дощок, які відкривають більше простору для досліджень, а крім того можуть використовуватися як бокси для іграшок.

Як вибрати бізіборд дитині, та що враховувати?

Бізіборд стане чудовим подарунком дитині. Але серед представленого на ринку різноманіття, складно вибрати саме той, що потрібен. Вибираючи інтерактивну іграшку, враховуйте:

  • вік дитини (для малечі до 1 року краще брати м’які бізікуби, а для діточок старше – якісні дерев’яні);
  • безпечність (бізіборд повинен бути якісним, всі елементи надійно прикріпленими, щоб дитина не відірвала їх чи не поранилася);
  • зручність конструкції та місце її розміщення;
  • наповнення та кольорове оформлення (за цими двома моментами вибирають бізіборд за призначенням: для хлопчика чи для дівчинки).

Додайте свій відгук

Next Post

Як обрати контактні лінзи для корекції зору

Вт Сер 8 , 2023
Контактні лінзи для корекції зору: Вибір, Догляд та Іновації Сучасні технології надали людям можливість насолоджуватися гострим і ясним зором без необхідності носити окуляри. Лінзи для зору стали справжнім благословінням для тих, хто шукає зручність та естетичність. Однією з найпопулярніших інновацій у цій сфері є лінзи Biofinity, але як правильно обрати […]