Автономний обігрівач дизельний Синь Джи (LFBros) QG 5.0 (5.0кВт, 24В): особливості та переваги

Восени, коли стає холодно і, особливо, взимку у морозні дні перебувати в автомобілі без обігріву неможливо. Особливо це стосується водіїв, які працюють далекобійниками та проводять багато часу в кабіні в той період, коли машина не рухається і навіть ночують у ній.

У магазині «Болгарка.укр» такі водії зможуть для себе придбати автономний обігрівач Синь Джи 5.0кВт, 24В. Цей апарат розроблений та випускається для того, щоб власники транспортних засобів у зимовий час перебували у постійному теплі та не хворіли. Прилад повітряного типу здатний повністю обігріти кабіну та салон, а також відсік, де розташовуються вантажі.

Пристрій LFBros 5.0кВт, 24В, окрім обігріву внутрішнього приміщення авто, здатне також зберігати тепло протягом досить тривалого періоду.

Властивості та особливості агрегату LFBros 5.0кВт, 24В

Цей пристрій оснащений двигуном дизельного типу автономно і також використовує свій власний бак. Робота агрегату може бути забезпечена протягом цілої доби. Його можна експлуатувати і від бака самої машини. Живиться такий прилад від 24-вольтової мережі.

Придбана Синь Джи автономка 5.0кВт, 24В неймовірно зручна при її використанні, легко встановлюється як у салоні, так і у відсіку для вантажів. Якщо вона вже встановлена і працює, то необхідності довго гріти машину, заводячи двигун, у водія немає.

Пристрій Синь Джі обігрівач 5.0кВт, 24В має такі характерні властивості:

  • прогріває салон автоматично;
  • температуру, що встановлюється заздалегідь, тримає довго;
  • працює не шумно;
  • має мінімальну паливну витрату;
  • працює ефективно.

Агрегат Синь Джи 5.0кВт, 24В оснащений мікропроцесором та датчиками. Вони й регулюють температуру та підтримують досить комфортну обстановку у транспортному засобі.

Гасіння іскри – це та корисна функція, яка зберігає безпеку в місцях, де відбувається вихлоп. Тому водії знають, що перевозити горючі суміші в автомобілях з таким автономним обігрівачем  можна абсолютно без проблем.

Маючи всі перераховані властивості, автономка Синь Джи 5.0кВт, 24В, буде надзвичайно корисним придбанням. Особливо вона стане в нагоді на парковках і стоянках авто, де включати двигун і довго його експлуатувати заборонено.

Звернувшись до інтернет-магазину «Болгарка.укр», кожен власник машини знайде той агрегат, який буде здатний зігріти його та його авто в холодну пору. Бажано замовити автономний обігрівач заздалегідь і тим самим бути готовим до зими.

Додайте свій відгук

Next Post

Коммерческие принтеры этикеток

Пт Гру 2 , 2022
Среди нескольких выделяемых классов принтеров этикеток существенную нишу занимают устройства коммерческого класса. Наряду с настольными принтерами, они относятся к среднему сегменту, хотя имеют свои отличия. Для чего применяют коммерческие принтеры этикеток Функции этих электронных приборов принципиально не отличаются от аналогичных функций, выполняемых всеми другими группами принтеров. Они призваны быстро наносить […]
%d bloggers like this: