Цьогорічний бюджет не виконано – Ігор Молоток

Сьогодні на засіданні підкомітету з питань державного фінансового контролю та діяльності Рахункової палати Комітету Верховної Ради України з питань бюджету проаналізували висновки Рахункової палати щодо виконання Держбюджету за 2019 рік. 

Цьогорічний бюджет не виконано як за доходами, так і за видатками. Причин декілька, одна з основних щодо невиконання дохідної частини – некоректні макроекономічні показники (факт значно відрізняється від прогнозу). Є питання і в частині законодавчого регулювання, планування і адміністрування різних видів податків, податкової заборгованості.

Але разом з тим є і хороша новина: до державного дорожнього фонду у частині доходів надійшло коштів на 8%, більше, ніж було заплановано. Отже, цілком можливим є перевиконання відповідного річного плану, і тим самим місцеві громади зможуть отримати більше коштів на ремонт доріг.


Разом з колегами опрацювали рекомендації стосовно врегулювання наявних проблем у процесі виконання бюджету і усунення недоліків в майбутньому.

Ігор Мооток

Додайте свій відгук

Next Post

Україна на грани дефолту: хто за півроку витратив десятки мільярдів з бюджету і обікрав українців – аналітика.

Пт Гру 20 , 2019
Перше що треба згадати це як місцеві бюджети позбавляли фінансування. Про неприпустимість таких дій та загрозу розвитку місцевого самоврядування, зупинку соціальних та інфраструктурних проектів неодноразово заявляли, і народні депутати з бюджетного комітету, і голови українських міст – Віталій Кличко та Борис Філатов. Переглядів: 3 718 Читайте також:Український гральний бізнес сплатив до […]