Продолжается ремонт дороги Шостка-Глухов + Фото

Об этом на своей странице в Фейсбуке сообщил народный депутат Украины Игорь Молоток.

«Наразі ремонтується ділянка протяжністю 5,3 км від межі між Шосткинщиною і Глухівщиною у бік Глухова. Дорожники вже провели фрезерування старого покриття і зі сторони села Слоут Глухівського району почали вкладати так званий «тощий» бетон. Надалі дорожній «одяг» буде посилено 10-ти сантиметровим шаром крупнозернистого асфальтобетону і завершальним етапом стане вкладання 5-ти сантиметрового шару щебенево-мастичного асфальтобетону», – написал парламентарий.

По его словам, по качеству и конструктиву дорожное покрытие на ремонтируемом участке дороги будет таким же, как и на участке от знака «Шостка» и до границы Шосткинского и Глуховского районов, за селом Собичевым.

Также будут оборудованы остановки, установлены дорожные знаки, нанесена разметка, укреплены обочины.

Завершить ремонтные работы планируется в конце июля, отремонтировать оставшийся участок дороги до Глухова – до конца года.

«Як і обіцяв, продовжуємо втілювати в життя плани, напрацьовані разом з моїми земляками. Зокрема, що стосується відновлення дорожньої інфраструктури у ключових напрямках», – отметил в сообщении Игорь Молоток.

 

 

 

 

Додайте свій відгук

Next Post

Адвокатка Дубінського не стала відповідати на питання, чи намагався він отримати румунський паспорт

Вт Чер 16 , 2020
Адвокатка народного депутата від «Слуги народу» Олександра Дубінського Тетяна Костіна заявляє, що нардеп не планує отримувати громадянство іншої країни. У той же час на уточнення, чи намагався він отримати паспорт Румунії ще до депутатства, адвокат не відповіла. Про це Костіна заявила під час пресконференції 15 червня. Переглядів: 3 031 Читайте також:Сватово. ВСУ прорвали […]