Адвокатка Дубінського не стала відповідати на питання, чи намагався він отримати румунський паспорт

Адвокатка народного депутата від «Слуги народу» Олександра Дубінського Тетяна Костіна заявляє, що нардеп не планує отримувати громадянство іншої країни. У той же час на уточнення, чи намагався він отримати паспорт Румунії ще до депутатства, адвокат не відповіла. Про це Костіна заявила під час пресконференції 15 червня.

Так, на питання, чи дійсно Дубінський мав намір отримати румунське громадянство, Костіна відповіла: «Пан Дубінський не мав і не має ніякого іншого громадянства, і не збирається отримувати ніякого іншого громадянства. Тим більше як народний депутат України…».

За її словами, Дубінський, коли був журналістом, дійсно займався різними журналістськими розслідуваннями.

«Деякі були безпосередньо пов’язані з питаннями отримання громадянства іноземних держав громадянами України та тими проблемами, які виникають навколо цієї теми. Але це окрема тема. Це велика тема, яка, можливо, виникне і, можливо, буде обговорюватися іншим разом», – зазначила вона.

На уточнююче питання, чи намагався Дубінський отримати паспорт Румунії до того як став нардепом, адвокат чіткої відповіді не дала.

Раніше ЗМІ повідомляли, що в грудні 2017 року Дубінський подав документи на отримання громадянства Румунії за спрощеною процедурою, згідно з якою у особи, яка звернулася, повинно бути румунське коріння.

Vgolos

Додайте свій відгук

Next Post

НБУ може втратити кошти банків-банкрутів: Рада підтримала проект Дубинського

Ср Июн 17 , 2020
НБУ може втратити кошти банків-банкрутів: Рада підтримала проект Дубинського Депутати прийняли в першому читанні законопроект Олександра Дубинського, яким обмежуються права вимоги НБУ по рефінансу. Переглядів: 2 281 Читайте також:Недорумун Дубінський брехав в очі своїм виборцям під час кампанії і після неїВийшло розслідування з детальною біографією нардепа від Київщини Дубінського (ВІДЕО)Зеленский вперше […]
%d такие блоггеры, как: