Онлайн бізнес-марафон «Україна-Іспанія»

16-19 листопада 2020 року Посольство України в Іспанії організовує онлайн бізнес-марафон «Україна-Іспанія», який включатиме:

  • онлайн-бізнес-конференцію «ПЕРСПЕКТИВИ СПІВРОБІТНИЦТВА В АГРАРНІЙ СФЕРІ: УКРАЇНА-ІСПАНІЯ» (16.11.2020);
  • В2В зустрічі українських експортерів зернових та олійних культур з іспанськими партнерами (16-17.11.2020);
  • консультації між Торгово-промисловими палатами України та Іспанії, у ході яких буде визначено план спільних бізнес заходів на наступний рік, пріоритетні сфери торговельного співробітництва, а також окреслено форми інституційної співпраці (18.11.2020);
  • онлайн-зустріч з провідними іспанськими компаніями сектору відновлюваної енергетики з метою розширення іспанської інвестиційної участі в реалізації «зелених» проєктів в Україні (19.11.2020).

16  листопада  2020 року об 10:00 (об 11:00 за київським часом) відбудеться онлайн бізнес-конференція «ПЕРСПЕКТИВИ СПІВРОБІТНИЦТВА В АГРАРНІЙ СФЕРІ: УКРАЇНА-ІСПАНІЯ», організована Посольством України в Іспанії за підтримки Торгово-промислової палати України.

Представники українських та іспанських дипломатичних установ, профільних міністерств, керівництва Торгово-промислових палат обох країн та ділових кіл України та Іспанії проаналізують сучасний стан та визначать пріоритетні напрями розширення українсько-іспанського економічного співробітництва в аграрному секторі.

Для українських експортерів в рамках конференції буде забезпечено проведення В2В переговорів з іспанськими потенційними партнерами.

Пряме включення з Посольства, під час якого посол України в Іспанії Сергій Погорельцев звернеться з вітальною промовою, об 09:45 (об 10:45 за київським часом).

https://spain.mfa.gov.ua/news/16-19-listopada-2020-r-posolstvo-ukrayini-v-ispaniyi-organizovuye-onlajn-biznes-marafon-ukrayina-ispaniya

https://bit.ly/3kAFjb2.

Додайте свій відгук

Next Post

Нардеп Ігор Молоток: "Рахункова палати відзвітувалась – за результатами аудитів відкрито 73 кримінальних провадження"

Ср Лис 18 , 2020
Рахункова палата відзвітувалась за минулий рік на засіданні підкомітету з питань державного фінансового контролю та діяльності Рахункової палати. Переглядів: 1 845 Читайте також:Кабмін дозволив реєструвати ФОПи онлайн на постійній основіМинув ще один рік ефективної роботи: деякі підсумки в межах продовження процесу легалізації гемблінг-індустрії для УкраїниСвіт у наступні 100 років - що […]