Нардеп Ігор Молоток: “Рахункова палати відзвітувалась – за результатами аудитів відкрито 73 кримінальних провадження”

Рахункова палата відзвітувалась за минулий рік на засіданні підкомітету з питань державного фінансового контролю та діяльності Рахункової палати.Про це на своєму офіційному сайті повідомив Народний депутат України Ігор Молоток:

“Сьогодні на засіданні підкомітету з питань державного фінансового контролю та діяльності Рахункової палати заслухали звіт Рахункової палати за минулий рік.

Не буду багато розповідати, назву лише декілька цифр і все буде зрозуміло: 607 млн. грн з 1, 5 млрд, виділених на ремонт місцевих доріг були використані неефективно, 740 млн грн – шкода завдана незаконними рубками деревини (за 2,5 роки), 20 млрд грн державний бюджет недоотримав (за 2,5 роки) через невиконання прогнозних показників від акцизу з тютюнових виробів.

Порушення знайдені під час кожного третього аудиту, за результатами відкрито 73 кримінальних провадження.

Найбільше порушень виявлено у медичній та соціальній сферах, взаємовідносинах держбюджету з місцевими бюджетами, управлінні об’єктами держвласності та матеріальним резервом.

Переконаний, що всім учасникам бюджетного процесу треба провести ретельну «роботу над помилками», якщо ми дійсно хочемо змін на краще”,

  • зазначив Ігор Молоток

Додайте свій відгук

Next Post

Блогер показав зв'язки Віктора Шахирзяна. Список вражає

Ср Лис 18 , 2020
Блогер та громадський активіст, Ярослав Бондаренко провів розслідування зв’язків кандидата в мери міста Рівне Віктора Шакирзяна. На своєму ютуб-каналі він розповів наступне: Переглядів: 1 879 Читайте також:Лишили права бути адвокатом: скандального Черезова позбавили ліцензіїЗлочинний IBOX BANK Шевцової (Дегрік) позбавили ліцензії та ліквідують, але "ігорна мафія" в Україні грабуватиме Українську Державу і […]