Найбільша в світі соцмережа Facebook змінила написання столиці України – міста Києва в англомовному варіанті.

Назва столиці України тепер писатиметься Kyiv замість Kiev.

Це випливає зі слів міністра закордонних справ Дмитра Кулеби.

“Вода камінь точить. А МЗС настирливо точить всіх у світі, хто досі пише «Kiev» замість «Kyiv»! Сьогодні я радий повідомити: рух за правильну транслітерацію столиці здобув важливу перемогу, — написав пан Кулеба на своїй сторінці у тій-таки соцмережі. — Десятки і сотні листів, електронних, паперових, дзвінків у всі офіси — від європейських до західного узбережжя США — і результат є: Facebook офіційно перейшов до використання Kyiv. Про це сьогодні повідомили у відповідь на запит МЗС”.

Інженери соцмережі переключили все на використання Kyiv. Раніше, якщо ви хотіли відмітити нашу столицю, то першою опцією за визначенням алгоритм пропонував Kiev. Віднині це буде Kyiv – адреси та місця, в яких згадується столиця України, будуть використовувати саме таку транслітерацію з української, а не російської мови.

Додайте свій відгук

Next Post

Ігор Молоток, Сергій Лабазюк, Сергій Рудик і Антон Поляков увійшли до складу групи "Партія "За майбутнє"

Вт Чер 30 , 2020
Четверо депутатів увійшли до складу групи “Партія “За майбутнє” Переглядів: 2 777 Читайте також:Технологічна еволюція: друк книг у сучасному світіЛишили права бути адвокатом: скандального Черезова позбавили ліцензіїКурсова робота купити: Шлях до успішного академічного результатуТехнології в кузовному ремонті та фарбуванні автоВсе про хімчистку меблівНова стара тактика МОЗу: плати китайцям, бреши українцямПроти групи […]