Ігор Молоток, Сергій Лабазюк, Сергій Рудик і Антон Поляков увійшли до складу групи “Партія “За майбутнє”

Четверо депутатів увійшли до складу групи “Партія “За майбутнє”

Народні депутати Сергій Рудик, Ігор Молоток, Сергій Лабазюк і Антон Поляков увійшли до складу депутатської групи “Партія “За майбутнє”.

Про це оголосив Голова Верховної Ради Дмитро Разумков під час ранкового засідання парламенту у вівторок, 30 червня, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Згідно з поданою заявою та відповідно до частини 3 статті 60 Регламенту Верховної Ради України, повідомляю про входження народного депутата України Рудика Сергія Ярославовича, Молотка Ігоря Федеровича, Лабазюка Сергія Петровича і Полякова Антона Едуардовича до складу депутатської групи “Партія “За майбутнє”, – сказав Разумков.

Додайте свій відгук

Next Post

Ігор Молоток провів особистий прийом громадян (ВІДЕО)

Вт Чер 30 , 2020
На особистий прийом громадян до парламентаря Ігоря Молотка люди прийшли з наболіми питаннями які їх хвилюють. Переглядів: 1 987 Читайте також:Кабмін утворив Київський інститут Національної гвардії УкраїниПроти групи компаній Adelon та її власника Дмитра Коваленко розпочато брудну кампанію по підриву ділової репутаціїКличко повчив Разумкова, як правильно голосуватиРегулювання цін на бензин. Чи […]