Ігор Молоток, Сергій Лабазюк, Сергій Рудик і Антон Поляков увійшли до складу групи “Партія “За майбутнє”

Четверо депутатів увійшли до складу групи “Партія “За майбутнє”

Народні депутати Сергій Рудик, Ігор Молоток, Сергій Лабазюк і Антон Поляков увійшли до складу депутатської групи “Партія “За майбутнє”.

Про це оголосив Голова Верховної Ради Дмитро Разумков під час ранкового засідання парламенту у вівторок, 30 червня, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Згідно з поданою заявою та відповідно до частини 3 статті 60 Регламенту Верховної Ради України, повідомляю про входження народного депутата України Рудика Сергія Ярославовича, Молотка Ігоря Федеровича, Лабазюка Сергія Петровича і Полякова Антона Едуардовича до складу депутатської групи “Партія “За майбутнє”, – сказав Разумков.

Додайте свій відгук

Next Post

Ігор Молоток провів особистий прийом громадян (ВІДЕО)

Вт Чер 30 , 2020
На особистий прийом громадян до парламентаря Ігоря Молотка люди прийшли з наболіми питаннями які їх хвилюють. Переглядів: 2 365 Читайте також:Проти групи компаній Adelon та її власника Дмитра Коваленко розпочато брудну кампанію по підриву ділової репутаціїЛишили права бути адвокатом: скандального Черезова позбавили ліцензіїПерше звільнене ЗСУ селище на Луганщині – знаменита БілогорівкаКрасовицький […]