Ігор Молоток провів особистий прийом громадян (ВІДЕО)

На особистий прийом громадян до парламентаря Ігоря Молотка люди прийшли з наболіми питаннями які їх хвилюють.

Зокрема  до депутата Верховної Ради звернулися педагоги загальноосвітньої школа №4.

Освітяни попросили облаштувати шкільний двір асфальтними доріжками. В ході обговорення стало зрозумілим що проблем у даного освітнього закладу  чимало. Зокрема несправне опалення Парламентар Ігор Молоток запропонував встановити окремо котельню. Цей масштабний проект який потребує серйозного підходу та чималих  коштів. Тож над його розробкою, за словами народного обранця будуть працювати.

За допомогою звернулися і освітяни зі школи №1. В їх навчальному закладі є проблеми з сантехнікою та несправними каналізаційними стоками. Там і ремонт комунікацій. Необхідно більше 4000 грн невідкладно.

На місці між сторонами була досягнута домовленість щодо проведення необхідних ремонтних робіт найближчим часом.

Окрім цього обговорили питання ремонту доріг. Зокрема Ігор Молоток поділився планами на

майбутнє що до чергового етапу модернізації доріг у Шостці. Наразі триває капітальний ремонт дороги в напрямку Шостка – Ямпіль

За словами парламентаря у наступному році він ініціюватиме виділення коштів з державного бюджету на відновлення  дорожнього покриття до Зноб-Новгородського.

Додайте свій відгук

Next Post

Прихована мобілізація в Росії: навіщо це Путіну та чи треба боятися Україні

Вт Чер 30 , 2020
Навіщо в Росії проводиться призов військовослужбовців запасу Президент Росії Володимир Путін підписав указ щодо призову на військову службу військовослужбовців запасу. Вперше за багато років цей указ не передбачає конкретних термінів цих зборів, що може свідчити про спробу керівництва РФ провести приховану мобілізацію для військової агресії проти сусідніх країн, зокрема, проти України. […]