Як вигідно обміняти криптовалюту?

Інтернет-торгівля на сьогоднішній день відчуває пік розвитку – покупка різних товарів, інвестування коштів і оплата послуг здійснюється в основному в інтернеті. Для цього активно використовуються не тільки банківські карти, але і електронна валюта – гаманці BTC (Bitcoin), PayPal, Payeer, AdvCash та інші.

Через понад 10 років після появи на ринку цифрових активів, у користувачів з’явилося безліч варіантів, як вигідно обміняти криптовалюту за допомогою біржі, обмінного пункту і мобільних додатків.

Однак, при прямому переведенні коштів виникають деякі незручності, тому що такий варіант в основному не передбачений, а замість прямого переказу зазвичай використовуються проміжні угоди. Але при такому розкладі користувач змушений платити більшу комісію.

Саме для таких випадків в мережі з’явилися електронні обмінні пункти. Це пункти обміну валюти, в якому транзакції здійснюються з використанням спеціальної онлайн-платформи і електронного банкінгу. В результаті обмін відбувається без необхідності встановлення особистого контакту між клієнтом і особою, керуючим обмінним пунктом.

Головне завдання електронних обмінників – допомагати клієнтам обмінювати засоби з однієї платіжної системи в іншу. Наприклад, біткоіни поміняти на долари США або євро, або здійснити обмін всередині однієї електронної платіжної системи.

Обмін всього в кілька кліків

Найпростіший спосіб – вивести кошти безпосередньо з біржі або онлайн-обмінного пункту, де у Вас є кошти. Користувач розміщує замовлення на запит певної суми біткоін і, в залежності від курсу обміну в даний момент, отримує на свій рахунок відповідну суму валюти іншої валюти за заданим курсом.

Попит народжує пропозицію, і на сьогодні в мережі можна знайти сотні приватних обмінників, що пропонують такого роду послуги. Кожен з них може довільно встановлювати курс і комісію, а з можливістю широкого вибору таких сервісів можна не тільки втратити великі гроші на транзакціях, але і « нарватися » на шахраїв.

Як вигідно зробити обмін

На питання, як вигідно обміняти криптовалюта, допоможе відповісти моніторинг обмінників. Тут увазі клієнтів представлені сотні перевірених електронних обмінних пунктів. На сайті відкриті коментарі реальних користувачів, тому кожен може скласти власну думку про роботу конкретного електронного обмінника.

Як обміняти валюту на сайті LV-EX?

На даному сервісі є можливість поміняти будь-які активи, досить виконати кілька простих дій:

  1. Вкажіть напрямок обміну, вказавши обмінювану валюту і ту, на яку буде здійснений обмін.
  2. Оформіть заявку на обмін. Для цього майданчика зазвичай вимагають вказати особисті дані плюс номер рахунку і карти. Крім того, може знадобитися реєстрація, але в основному вона потрібна на сервісах, де пропонується накопичувальна система знижок.
  3. Сплатіть угоду. Варто мати на увазі, що валюта не зараховується моментально, на це може піти декілька хвилин.

За допомогою обміну валюти на LV-EX можна вигідно поміняти кошти на будь-які види активів – як крипто, так і готівкові, користуючись рейтингом максимального курсу з продажу, при цьому дані постійно оновлюються.

Більшість можливих валют для обміну зібрані в одному місці, тому на вибір піде мінімум часу. Крім того, дане завдання ще більше полегшує наявність онлайн-калькулятора, а також функції «подвійний обмін» і ін., які допоможуть вибрати оптимальний варіант обмінника.

Додайте свій відгук

Наступний матеріал

10 советов по выбору лучшей компании по веб-разработке

Пн Лис 7 , 2022
Сегодня технологии управляют миром, и наличие современного качественного и функционального сайта — это способ для бизнеса стать привлекательным, донести более сильное маркетинговое сообщение и получить лояльных клиентов по более низкой цене. На хорошо построенном сайте будет четко указано, какие товары и/или услуги вы предлагаете. Но как найти компанию по разработке программного обеспечения, […]
%d блогерам подобається це: