«Ми добрі приятелі з Ткаченком». Герасим’юк розповіла, як її призначили головою Нацради

Нова голова Нацради божиться, що Ткаченко не сприяв її призначенню

Голова Національної ради з питань телебачення і радіомовлення України Ольга Герасим’юк в інтерв’ю «Главкому» розповіла, як відбулося її призначення на посаду.

«Обов’язки голови я виконувала протягом року, з часу, коли минулий голова Юрій Артеменко раптово пішов у відставку, бо чомусь дуже втомився. Не так давно указом президента була звільнена заступник голови Уляна Фещук. Таким чином регулятор фактично не мав повноцінного керівництва та жодної можливості заміняти на посту фактичного керівника в разі його відсутності. Щодо мого обрання – всі мої колеги одноголосно проголосували «за». Жодної політики, конспірології та припущень це не може містити», – розповіла Ольга Герасим’юк.

Очільниця медіарегулятора  підтвердила, що в нинішньому складі Нацради є кворум і консенсус для прийняття рішень. «Обговорення вільні, голосування злагоджене й результативне. Всі, хто цікавиться, можуть переглянути ці трансляції та переконатися», – сказала Герасим’юк.

Голова Нацради зазначила, що після призначення на посаду у її роботі нічого кардинально не змінилося, окрім можливості підписувати документи, без чого ставилося під загрозу функціонування Нацради – зокрема, її фінансування. «Те, що ми проголосували й обрали керівні органи, лише навело певний порядок у нашій структурі», – сказала Герасим’юк.

Відповідаючи на запитання, чи вплинув ексгендиректор «1+1», а зараз голова парламентського комітету з інформаційної політики Олександр Ткаченко на її призначення та на той факт, що вона стала кандидатом на нову посаду члена Нацради від «Слуги народу», Ольга Герасим’юк сказала, що таке припущення не зовсім має сенс «По-перше, давні знайомства в середовищі медійників, які давно в професії, – це явище незворотнє. Назвіть будь-яке відоме в медіа ім’я – і можете записувати їх у мої «давні знайомі». По-друге, конкретно згадане знайомство не може бути фактором впливу на внутрішнє голосування членами регулятора, які не є давніми знайомими пана Олександра, погодьтеся. По-третє, мені приємно, що моя праця на «плюсах» так запам’яталася – значить, не даремно жила в професії. Але я працювала там, коли творцем, власником і натхненником був пан Олександр Роднянський. Тож, швидше, можна підозрювати його вплив на голосування членів регулятора, та я щось про це ще не чула. До речі, після «плюсів» я ще працювала дві каденції в парламенті, виробляла програму для каналу «Україна», працювала на «Нашому радіо» та Суспільному телебаченні. Знаю серед «монстрів ефірів» практично всіх», – розповіла глава Нацради.

Герасим’юк підтвердила: «так, ми добрі приятелі з Ткаченком, починаючи ще з програми «Післямова». І зараз тішуся, що можемо обговорювати питання інформаційної політики з головою профільного комітету мовою медійників-однодумців, що не потребує довгих представлень. Я в цьому бачу лише велику користь.

Щодо подання своєї  кандидатури на конкурс фракцією «Слуга народу»,  Ольга Герасим’юк підозрює, що вирішуючи, кого рекомендувати, фракція зупинилася на її кандидатурі, бо, напевне, мала уявлення щодо тривалого існування Ольги Герасим’юк в інформаційному просторі. «Я отримала таку рекомендацію після одного з засідань фракції, де вони обговорювали це питання, і я їм вдячна. Зокрема, за розуміння того, що така рекомендація не означає приватизації члена регулятора як сліпого виконавця завдань», – сказала Герасим’юк.

Нагадаємо, 22 квітня у Національній раді з питань телебачення і радіомовлення обрали новий склад керівництва. Головою Нацради обрали Ольгу Герасим’юк.

Додайте свій відгук

Next Post

"Антиколомойський" закон ухвалено - Ігор Молоток

Чт Тра 14 , 2020
Сьогодні на позачерговому пленарному засіданні Верховної Ради ухвалили низку важливих законопроектів. – пише на своїй сторінці в Фейсбук народний депутат України Ігор Молоток. Переглядів: 3 748 Читайте також:Для чого потрібен Шлюбний договір?Крах НАЗК: керівника агентства визначили ще до завершення конкурсуНАБУ повідомило про підозру ще 7 особам у справі заволодіння ₴1,2 млрд. […]