Комік-кандидат Притула насмішив програмою столичного транспорту

Притула не напружується. Яку програму зі столичного транспорту пропонує комік-кандидат у мери?

Мені сьогодні в руки потрапила передвиборча програма партії «Голос», яка єдина і для списку на вибори до Київради, і для Сергія Притули як кандидата в мери столиці від цієї ж партії.Вже є якась іронія історії: людина, яка рік тому закликала «голосуй не по приколу!», сьогодні обіцяє, що він як мер зробить Київ «містом без напрягу».Звичайно, в пункти про «без напрягу» входять і обіцянки щодо міського транспорту. Кожен пункт окремо — це «за все хороше проти всього поганого», а якщо зводити воєдино — програма Притули взагалі нереалізована.

Наприклад, «голосисті» обіцяють, що за 5 років вони закуплять достатньо трамваїв, тролейбусів або автобусів, щоб міський транспорт зміг ходити на 30% частіше, ніж зараз. (Але тут їм треба отримати більшість у Київраді, що для них взагалі нереально).

І що мовляв, після їх приходу до влади, нові забудови в Києві будуть дозволятися тільки за умови, що забудовник запроектує і достатню транспортну інфраструктуру для свого майбутнього кварталу. (Це вони серйозно? Я вже відразу можу намалювати тисячу і одну «схему», як будуть «обходити» таку норму).

Там є ще одна «добра» обіцянка — мовляв, при їхній владі до будь-якого садочка чи лікарні можна буде доїхати максимум на 10 хвилин (а що, хіба зараз не так?).

Але, мабуть, найбільш феєрична обіцянка — з ‘єднати так званий «Великий Київ» лініями швидкісної електрички і «легкого метро».

Для початку — у нас немає своїх робочих систем «легкого метро», щоб таке обіцяти. Ну і також — немає того самого ідеального «Великого Києва», тобто — злагодженої воєдино влади в столиці і передмістях, щоб можна було координувати зусилля зі створення єдиної транспортної мережі.

Максимум, що з таким підходом може вийти у Притули-мера — це ще раз запустити і провалити проект «Вишгородського дизеля».

Денис Григоренко

Vgolos

Додайте свій відгук

Next Post

Як депутати від "Свободи" Петро Кузик та Володимир Назаренко заробляють на скверах

Вт Окт 6 , 2020
Депутати Київради від ВО «Свободи» сотнями штампують проекти рішень про створення скверів на перспективних для забудови ділянках. Як стверджують фахівці, таким чином в багатьох випадках створюються умови для того, щоб банально «доїти» забудовників, Переглядів: 1 126 Читайте також:Блогер пояснив чому не можна голосувати за Притулу (ВІДЕО)Чому я не буду голосувати на […]
Петро Кузик - Володимир Назаренко
%d такие блоггеры, как: