Як вибрати веб-студію для створення та просування сайту

Веб-студія: завдання, функції, перспективи

Веб-студія – це команда професіоналів, яка займається розробкою та створенням веб- проектів, до складу якої входять:

 • дизайн,
 • програмування,
 • оптимізація,
 • просування,

Інтернет-реклама, мультимедіа та інші інтернет-продукти.

Кожна веб-студія зазвичай практикує індивідуальний підхід до клієнта, створює унікальні ексклюзивні розробки, це відмінна риса. Адже багато веб-компаній ставлять створення сайтів на потік. Відмінність wеb-студії – творчий підхід до Інтернет-проекту. Якщо вам потрібно створення та просування сайту ми радимо звернутися до веб-студії McSite https://mcsite.ua/ яка займається створенням та розкруткою сайтів.

Веб-студія та її завдання:

Кожна професійна веб-студія ставить перед собою та успішно вирішує такі завдання:

 • розробка, створення веб-проектів (сайтів, інтернет-магазинів, порталів, інтранет/ екстранет систем):
 • оптимізація, просування сайтів (пошукова оптимізація, інтернет-реклама, SЕО- копірайтинг);
 • професійний дизайн та програмування;
 • підтримка сайту (технічна, інформаційна, контент-підтримка та моніторинг); -створення деяких мультимедійних продуктів (презентацій, рекламних роликів);
 • послуги хостингу реєстрація доменів.

Веб-студія комплексно застосовує знання та досвід в області інтернет-технологій, мов програмування, психології, копірайтингу, графічних редакторів для успішного вирішення поставлених завдань.

Веб-студія та її функції

Веб-студія виконує багато функцій, серед яких основні:

 • Зміцнення іміджу, позиції компанії в Інтернеті, на офлайн ринку;
 • підвищення прибутковості вашого бізнесу, просування продукту (або бренду, проекту);
 • Продаж продукції та залучення клієнтів за допомогою wеb-технологій;
 • сприяння конкуренції на ринку та створення підґрунтя для подальшої господарської діяльності.

Веб-студія та її перспективи

Веб-студія використовує веб-технології, можливості та перспективи Інтернету для розвитку, просування бізнесу клієнтів. Професійно створений сайт. який відповідає всім особливостям бізнесу клієнтів, зі стильним дизайном, контентом, оптимальною навігацією, адаптований для розробки та просування.

Щоб впоратися з поставленими завданнями і створити успішний проект, веб-студія повинна відповідати певним вимогам:

 • веб-дизайн – пріоритетний вид діяльності;
 • Хороша діяльність на ринку девелопменту;
 • Портфоліо робіт;
 • Офіційний правовий статус.

Після того, як ви вирішили отримати сайт (особистий або для своєї компанії), виникає очевидна проблема – хто буде розробляти ваш сайт? Якщо ви точно не веб-майстер, вам доведеться вдатися до допомоги професійної веб-студії.

В даний час існує велика кількість веб-студій, які пропонують свої послуги зі створення, підтримки та просування веб-сайтів. Але як вибрати дійсно професійну студію веб-дизайну, яка створить якісний сайт? Як вибрати веб-студію, як зорієнтуватися і зробити правильний вибір з незліченної кількості пропозицій по створенню або просуванню сайту?

Поради щодо вибору студії веб-дизайну:

 1. Перегляньте сайт самої веб-студії. Вам це подобається? Як реалізована, зрозуміла та проста у використанні навігація сайту? Як швидко завантажується сайт? Обов’язково подивіться сайт в різних браузерах, він повинен виглядати однаково? Ці питання є ключовими для вибору студії веб-дизайну. Дизайн сайту – це людина, віртуальний офіс і інструмент самореклами, тому його якість так важлива. Якщо якість дизайну та навігації веб-студії сайту бажає кращого. Тоді не думайте, що ваш сайт буде розвиватися краще!
 2. Зверніть увагу на домен студії. Він також може розповісти вам багато нового і цікавого. Який рівень домену використовується? Якщо це домен другого рівня, принаймні вони можуть заплатити за високоякісний хостинг для свого сайту. Але якщо домен третього рівня (sitename.wordpress.com), сайт може бути на безкоштовному хостингу, і ви можете стати першим клієнтом невідомої веб-студії. І ніхто не дасть гарантії за якість вашого майбутнього сайту і навіть за те, що сайт буде розроблений і запущений.
 3. Варто звернути увагу на досвід веб-студії. Дуже уважно вивчіть їх портфоліо (їх роботу), відвідайте сайти, які вони вже розробили. Звичайно, починаючому користувачеві буде складно повного мірою оцінити професіоналізм, але нестандартний підхід і смак ви помітите відразу. Якщо вам подобаються ці сайти, є великий шанс, що ваш сайт також виглядатиме привабливо. Велике значення для вашого вибору має кількість і якість створених студією проектів. Переконайтеся, що сайти, зазначені в портфоліо, дійсно розроблені ними. Для цього подивіться внизу сайту-там ви повинні знайти копірайт, дані про студію, яка розробила цей сайт. Ви можете і навіть повинні зателефонувати в одну або кілька компаній, веб-сайт яких є в портфоліо, та особисто почути враження від цієї студії веб-дизайну. Пам’ятайте, професійна студія веб-дизайну завжди створить якісний і зручний у використанні сайт.
 4. Подивіться контактну інформацію на сайті, перевірте, як працює служба підтримки. Дізнайтеся кількість співробітників, які працюють в ательє. Це також має велике значення. Якщо все зробить одна людина, швидше за все, ви розчаруєтесь у своєму майбутньому сайті. Бо кожна людина може бути професіоналом лише в одній сфері, а не у всьому. Веб-розробка та просування сайту – це складний процес, який складається з кількох важливих етапів. Тому вибирайте студію веб-дизайну, яка має певну кількість спеціалістів. Якщо у веб-студії є фахівці у всіх сферах, ваш проект, безумовно, повинен стати успішним.
 5. Бажано вибрати веб-студію, яка пропонує повний спектр послуг: розробка сайту, просування (SЕО), а в подальшому технічна підтримка сайту. У цьому випадку вам не доведеться думати про те, як оновити свій сайт, або як залучити клієнтів. Пам’ятайте, що сьогодні 5ЕО є важливою і невід’ємною частиною будь-яких послуг веб-розробки, адже ви хочете не тільки мати якісний професійний сайт, але й зробити його популярним.
 6. Порівняння цін на послуги студії. Пам’ятайте, що не завжди дорожче – краще, а дешевше – вигідніше. Вартість замовлення визначається складністю сайту, який розробляється, його масштабом, кількістю витраченого на нього часу і т.д. ви набагато більше, ніж маленька маловідома веб-студія. Але пам’ятайте старе прислів’я «скупий платить двічі».
 7. Якщо вже переходите від віртуального етапу зустрічі зі студією, до реального. Зверніть увагу, що співробітники хорошої веб-студії призначать зустріч з вами в офісі. Якщо це не так, то у них може взагалі не бути офісу, і тоді ви зможете зрозуміти, на якому професійному рівні ця студія веб-дизайну і чого від неї чекати.
 8. Ще одна порада: хороша професійна студія веб-дизайну, ознайомившись із завданням, швидше за все, відразу переходить до обговорення робочих питань і технічних проблем, може запропонувати свої рішення, пояснивши їх перевагу. Якщо, то повністю згодні, не намагаючись з’ясувати технічні подробиці, і готові негайно приступити до розробки проекту. Це може означати, що ця студія напевно недуже високого професійного рівня.
 9. Не забудьте підписати договір з веб-студією.

Пам’ятайте, що ваш сайт – це обличчя вашої компанії в Інтернеті. Сьогодні сайт – це запорука успіху в будь-якому бізнесі, тому подбайте про те, щоб якість і привабливість вашого сайту були на висоті.

Бажаємо вам зробити правильний вибір!

Додайте свій відгук

Next Post

Улучшение снабжения запчастями: Tesla ищет сотрудников для логистического центра под Штутгартом

Чт Вер 29 , 2022
“Обслуживание в Tesla должно быть почти таким же быстрым, как в Формуле-1”, – заявил в июле этого года генеральный директор Илон Маск. В настоящее время клиентам Tesla (https://tsk.ua/katalog-avto/) в Германии, например, иногда приходится месяцами ждать прибытия необходимой детали, но вполне традиционные методы могут вскоре принести здесь улучшения: недалеко от Штутгарта планируется […]
%d блогерам подобається це: