Два нових трамваї для Конотопа

Конотоп отримав ще два трамвайні вагони.

До Конотопа надійшли ще два модернізовані  трамвайні вагони Татра-3. Про це на своїй сторінці у мережі Фейсбук повідомляє помічник народного депутата України Ігоря Молотка Ольга Поліщук.

Сьогодні, надвечір, в місто були доставлені ще 2 модернізовані трамвайні вагони. Таким чином, за період з 10 липня по сьогоднішній день, КП “Конотопське трамвайне управління” отримало 6 капітально відремонтованих трамвайних вагонів, про які, під час зустрічей з мешканцями міста, говорив народний депутат України Ігор Молоток (Игорь Молоток).

Транспорт був придбаний за кошти державної субвенції і має піврічну гарантію на обслуговування від підприємства, яке робило капремонт.

Чудовий подарунок до свого 70 річного ювілею отримало підприємство, а разом з ним і мешканці міста!

Народний депутат України Ігор Молоток

Додайте свій відгук

Next Post

Московський піп РПЦвУ роками отримував зарплату як працівник Нацполіції

Пн Гру 9 , 2019
Настоятель храму РПЦвУ (т.з. “УПЦ МП”), який розташований на території Главку поліції Вінничини, протоєрей Сергій Гудзенко роками отримував зарплатню по лінії Нацполіції як працівник правоохоронних органів, тобто з бюджету українців – платників податків. Переглядів: 3 775 Читайте також:Лишили права бути адвокатом: скандального Черезова позбавили ліцензіїОлександр Соколовський разом з чиновником Перцовським організували […]