Для оперативно-тактичного комплексу “Грім-2” зібрали 12 ракетних двигунів. ВІДЕО

За 6 років роботи над новим оперативно-тактичним комплексом фахівці з ДП НВО “Павлоградський хімічний завод” і КБ “Південне” зібрали для нього щонайменше 12 ракетних двигунів.

Нині ОТРК “Грім/Сапсан” готовий до льотних випробувань, повідомляє Defense Express з посиланням на інформацію, оприлюднену у відео на честь 90-річного ювілею ДП “НВО “Павлоградський хімічний завод”.

Свого часу колишній міністр оборони України Павло Лебедєв офіційно відмовився від державної підтримки робіт по цьому комплексу. Проте згадані підприємства продовжили такі роботи самостійно, за власний рахунок і без державного фінансування.

2Нині багатофункціональний високоточний оперативно-тактичний комплекс “Грім” з дальністю стрільби до 300 км в експортному варіанті та до 500 км для Збройних Сил України з перспективою нарощування (дальності) до 1,5 тис. км готовий до льотних випробувань, навчання військових і реалізації державного оборонного замовлення”, — наголошують у своєму фільмі представники ДП НВО “Павлоградський хімічний завод”.

Нагадаємо, перші випробування створеного Україною в рамках військово-технічної співпраці із Саудівською Аравією нового оперативно-тактичного ракетного комплексу “Грім-2” дальністю до 300 км заплановані на осінь 2019-го. Надходження на озброєння (експортного варіанта для Саудівської Аравії) очікується з 2022 року.

 

Додайте свій відгук

Next Post

"Не дозволимо ділити ветеранів"! У ЄС попередили "Слугу народу" щодо заяв про АТОвців

Пт Жов 4 , 2019
Депутати фракції партії “Європейська солідарність” заявили, що вважають висловлювання народної депутатки Галини Третьякової від партії “Слуга народу” про намір скоротити кількість учасників УБД і обрізати пільги ветеранам війни, якщо вони не були пораненими, політичним цинізмом. Переглядів: 6 185 Читайте також:Де перекласти довідку з місця роботиМагістерська робота на замовлення: Етичні аспекти та їх важливістьНеймовірна […]