«Не дозволимо ділити ветеранів»! У ЄС попередили «Слугу народу» щодо заяв про АТОвців

Депутати фракції партії «Європейська солідарність» заявили, що вважають висловлювання народної депутатки Галини Третьякової від партії «Слуга народу» про намір скоротити кількість учасників УБД і обрізати пільги ветеранам війни, якщо вони не були пораненими, політичним цинізмом.

Відповідна заява з’явилася на сайті прес-служби політсили. Нардепи відзначили, що сьогодні в Україні майже 370 тис. учасників бойових дій, які пройшли російсько-українську війну.

«Це совість українського народу. Вони воювали не за пільги, а за Україну. Їхні пільги – це наша вдячність за врятовану незалежність Вітчизни», — сказано у заяві.

Депутати наголосили, що не дозволять ділити ветеранів і зменшувати їхню соціальну підтримку. Пільги в оплаті житлово-комунальних послуг, у безкоштовному лікуванні та у відпочинку мають бути збереженими.

«Нам, депутатам «Європейської солідарності» боляче, що такі «слуги» перебувають з нами в одній Верховній Раді. Закликаємо фракцію «Слуга народу» відправити Галину Третьякову у відставку з посади голови комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів та засудити її заяви», — написали нардепи.

Нагадаємо, голова комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів, народний депутат фракції «Слуга народу» Галина Третьякова заявила. що партія розглядає можливість скасування пільг і соціальних виплат учасникам бойових дій, які служили за контрактом.

Додайте свій відгук