В неділю біля будинку Зеленського горітимуть покришки – Автомайдан

Акцію “Шина для ЗеБені – автопробіг до ЗЕжигір`я” анонсовано на сторінці ВО “Автомайдан”.

“Коли поміж миром і свободою народ обирає мир, він зрештою втрачає все. І мир, і хліб, і свободу, і країну.”

Друзі, знову настав час згуртовуватись та діяти, як і під час подій 2013-2014р., коли над країною домокловим мечем нависла загроза реваншу та капітуляції.” – пишуть активісти Автомайдану.

“Сьогодні Україна знаходиться в небезпеці, мафіозна влада, що контролюється олігархом Коломойським зраджує інтересам нашої країни, нищить нашу державність та кладе Україну під ноги Путіну та його терористів на Донбасі.

Але ми не дамо повернути Україну під вплив Московії та її маріонеток!
Майданівсьий РУХ “АвтоМайдан” починає мобілізацію!

6.10.2019 відбудеться акція протесту – автопробіг до офісу Коломойського-Голобородька на Банкову (ОП) , та до ЗЕ – “страусів” (до будинку, де мешкає клоун з 95-го кварталу – Зеленський).
Збір о 6.10.2019 о 15:00 годині на нашому автомайданівському історичному місті – Європейській площі.
О 15:15 вирушаємо на банкову до ОП, де відбудеться виступ з вимогами до ЗЕ-влади та традиційне покладання Майданівських шин, та до будинку де мешкає Зеленський, що також вже давно очікує на шини Майдану (Маріїнський парк).”

Активісти висувають наступні вимоги:

“Вимоги до влади Коломойського:
1. Ніякого особливого статусу тимчасово окупованим територіям України!
2. Ніякої амністії проросійським терористам, найманцям та сепаратистам!
3. Ніяких виборів на тимчасово окупованих територіях України, до поки ми не очистимо Донбас від окупантів та не повернемо нашу землю та кордон під контроль нашої України.
4. Люстрація Богдана – людини, що працював у уряді Януковича-Азарова, та причетний до зупинення процесу Євроінтеграції України.
5. Звільнення з державних посад людей які мають бізнес-зв’язки з країною-агресором Росією. Та недопущення подібних людей на державні посади та у владу в майбутньому.”

“Звертаємось до АвтоМайданівців усієї нашої країни!
Прийшов час знову сформуватись та об`єднатись для протидії внутрішньому та зовнішньому ворогу України.
У 2013-2014 ми були не готові до тих страшних подій, але згуртувались та відстояли нашу Гідність та Незалежність нашої країни.
Закликаємо АвтоМайданівців усіх міст України відновити та мобілізувати рух для боротьби з окупантами у владних кабінетах, що працюють на Московію та проти інтересів України.

Майдан – це іскра, яка сколихне за хвилю і ми повинні бути до цього готові!”

Також активісти пропонують долучитись до акції всім бажаючим.
Хто готовий долучитися до боротьби – пишіть на сторінку ВО “АвтоМайдан”
https://www.facebook.com/AutoMaidanKyiv/

 

Додайте свій відгук

Next Post

Богдан відпочиває у Туреччині і звідти розказує, що Майдан у Києві проплачений

Пн Жов 7 , 2019
Богдан і забудовник Вавриш полетіли на відпочинок. Переглядів: 7 816 Читайте також:Зрадник Зеленський купує вугілля з ОРДЛО через РФ та знищує вугільну галузь УкраїниNapoleon – ваш помічник у придбанні найкращого гриляГригорій Петрович Козловський стосовно перемоги ФК "Рух" у чемпіонаті U19: "Переможний маятник не повинен припиняти свого руху"Віталій Войцехівський та Антон Яценко […]