Юлія Лапутіна: Мінветеранів має стати міністерством “небайдужих сердець”

Мінветеранів має зробити все, щоб допомогти ветеранам реалізуватися у цивільному мирному житті. Про це в ефірі Радіо Свобода заявила Міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна.

За її словами, держава зобов’язана забезпечити ветеранів захистом, відновленням, соціальною опікою та можливостями для самореалізації.

“Питання ветеранів і сімей загиблих, проходять через мою душу. Тому  докладатиму усіх зусиль, щоб відомство стало міністерством людського розвитку,  національної стійкості, міністерством “небайдужих сердець” відносно наших ветеранів. Через російську агресію війна на сході продовжується і ніхто не може гарантувати, що завтра нам не доведеться разом з ними знову відстоювати країну”, – сказала Міністр.

Юлія Лапутіна
Юлія Лапутіна

На переконання Юлії Лапутіної, важливо, щоб родини загиблих також відчували турботу та захист від держави: “Щоб їхніх дітей не забули та пам’ятали, щоб рідні розуміли та відчували, що їхні сини загинули за Україну, а курс країни – це гідне життя, курс на європейську та євроатлантичну інтеграцію, демократичний розвиток”.

Додайте свій відгук

Next Post

Юлія Лапутіна: Залучення ветеранів до гуманітарних проектів Червоного Хреста України сприятиме розвитку стійкості громад

Нд Січ 17 , 2021
інветеранів зацікавлене у широкому залученні ветеранської спільноти до проектів Товариства Червоного Хреста України. Переглядів: 2 214 Читайте також:Для чого потрібен Шлюбний договір?Участь ОДЕКУ у Всеукраїнському конкурсі наукових робіт зі спеціальності «Економіка»Допомога дітям у пошуку інституцій догляду за батькамиНова стара тактика МОЗу: плати китайцям, бреши українцямПроза та поезія - художня література, яка […]