Які запчастини для дронів найчастіше виходять з ладу та як розпізнати їх несправність

У сучасному світі немає жодного електротехнічного приладу, складові якого б не виходили з ладу. Це стосується й сучасних дронів. Деякі запчастини для дронів можуть втрачати свою функціональність частіше. Саме такі комплектуючі дрону та ознаки їх несправності ми розглянемо далі.

Несправні елементи дрону

Запчастини для дронів можуть виходити з ладу з різних причин. Розпізнати несправність буває досить важко, але вкрай важливо для підтримки безпеки та ефективності польоту такого апарату, як дрон.

Серед типових запчастин дрону, у яких найчастіше простежується несправність, виділяють наступні:

  • акумулятори;
  • мотори;
  • контролер польотів;
  • GPS-модуль;
  • камери;
  • датчики уникнення перешкод.

Акумулятори

Щоб розпізнати несправність акумулятора дрону треба подивитися на заряд акумулятора та спостерігати за тривалістю польоту дрону. Признаками несправності такого елементу дрону будуть: спад тривалості польоту та нестабільна робота апарату. Також ознакою несправності акумулятора є різке його вимкнення під час польоту.

Мотори

Якщо чути не однаковий рух мотора, простежується його сильний нагрів, політ дрону нестабільний та слабо контрольований – це все вказує на несправність мотора дрону. Щоб перевірити технічний стан мотора дрону, треба послухати звук роботи складових мотора, перевірити їх на відсутність блокувань та на сліди механічного пошкодження.

Контролер польотів

Це так звані Flight Controllers. Ознаками несправності вказаних елементів буде: нетипова реакція на команди пульту керування, нестабільний політ дрону, втрата сигналу між дроном та пультом керування. Для перевірки технічного стану контролерів польотів, треба перевірити насамперед програмне забезпечення контролера, виконати його калібрування, а далі відстежити поведінку дрону під час польоту ще раз.

GPS-модуль

Признаками виходу з ладу GPS модулю дрону є неправильна навігація апарату, нестабільний політ. Для виявлення несправності варто перевірити налаштування GPS, переконатися що антени дрону не пошкоджені.

Камери

Це стосується бортових камер та передачі відео з дрону. Під час несправності таких елементів простежується мерцання і відсутність зображення з дрону. Також страждає якість відео, як надходить з дрону. Для розпізнавання такої несправності, слід перевірити камеру на забруднення, і на механічні пошкодження об’єктива.

Також треба перевірити коректність з’єднання кабелів дрону між собою.

Датчики уникнення перешкод

Таке обладнання для дрона також часто виходить з ладу. Признаками несправності будуть: відсутність реакції дрону на перешкоди. Щоб розпізнати несправність, слід тестувати датчики у різних умовах, перевірити правильність та якість їх з’єднання.

Варто пам’ятати, що проводити технічні перевірки дрону треба систематично, перед його експлуатацією. Заміну комплектуючих дрону слід довірити профільним спеціалістам.

Додайте свій відгук

Next Post

Сервис Seamensway - оформление морских документов

Пт Січ 12 , 2024
Оформление морских документов – это процесс получения, продления, восстановления или обмена документов, необходимых для работы на судне. К таким документам относятся: Документ, подтверждающий квалификацию моряка . Этот документ выдается после прохождения обучения и сдачи экзаменов в специализированном учебном заведении. В зависимости от должности и специализации моряка, документ может иметь разную […]