«Війну почала Україна»: у київському виші – скандал через професора-сепаратиста

У столичній Міжрегіональній академії управління персоналом розгорівся скандал через проросійські висловлювання одного з викладачів.

За словами однієї з студенток, він «поливає брудом Україну» і явно симпатизує країні-агресору. Про конфлікт з викладачем розповіла в Facebook студентка МАУП Поліна Кравченко.

«Ця людина, Колпаков Віктор Михайлович, півтори години своєї лекції просто поливав брудом Україну. Цей «учитель» вкладає в голови студентів, що війну почала Україна, що мови нашої вже й так немає і вона нам не потрібна в Европі, що ми єдина країна в світі де… (а далі великий список негативу), що нам потрібно повернути союз с Росією, бо то є сильна держава з хорошими зарплатами, а в нас нація без мозку і тд, що козаки (на відміну від більшовиків) були звичайними бандитами і крадіями, а в Севастополі нарешті настало нормальне життя, після анексії Криму», – написала дівчина.

Кравченко розповіла, що всі студенти, слухаючи викладача, промовчали, але вона все ж наважилася зробити зауваження Колпакову. У відповідь він, за словами студентки, «сказився».

«Я не маю бажання тут писати все, що я від нього почула за свою «бандерність»… Він кричав: «Я військовий, я полковник, я наказую тобі – пішла геть!» Але я відповіла, що нікуди не піду з аудиторії», –додала Кравченко.

Користувачі соцмережі підтримали дівчину і порадили їй написати заяву на ім’я ректора, а також у Міністерство освіти.

Додайте свій відгук

Next Post

Зе-команда в Києві не має переможного кандидата, їх мета - управлінський хаос – саме те, чого прагне Коломойський.

Пт Вер 20 , 2019
“Ідея Зеленського позбавити Київ самоврядування непопулярна” – пише в своєму блозі підприємець та громадський діяч Валерій Пекар. Переглядів: 10 977 Читайте також:GMP+ International – прислужники кремля з Нідерландів та їх українські клієнтиМакрон ініціював створення фонду для купівлі Україною зброї у виробниківПереяславська молодь може пройти стажування у виконавчих органах міської ради та […]