Верховний суд підтвердив, що позов ПриватБанку розглядатиметься по суті в Англії

Верховний суд Сполученого Королівства відмовив у задоволенні клопотань, поданих паном Ігорем Коломойським, паном Генадієм Боголюбовим та шістьма компаніями, зареєстрованими в Англії та Британських Віргінських островах, щодо дозволу оскаржити рішення Апеляційного суду від жовтня 2019 року, яке повністю скасувало рішення Високого суду Лондона від листопада 2018 року, та яким було підтверджене, що англійський суд має юрисдикцію розглядати позов ПриватБанку щодо шахрайства, здійсненого за попередньою змовою осіб.

В рішенні, винесеному 6 квітня 2020 року суддями Рідом, Брігсом та Сейлсом, Верховний суд підтвердив, що у задоволенні клопотань щодо дозволу на оскарження повинно бути відмовлено «оскільки клопотання не стосуються питань права, які повинні розглядатися в даний момент». Верховний суд також зобов’язав пана Коломойського, пана Боголюбова та компанії відшкодувати витрати, понесені ПриватБанком щодо їхніх невдалих клопотань.

Таким чином, у пана Коломойського, пана Боголюбова та компаній більше немає жодних способів оскарження, тому позов Банку надалі розглядатиметься по суті у Високому суді Лондона. Банк впевнений, що в кінцевому рахунку йому вдасться відшкодувати понад 3 млрд дол. США, що вимагаються в провадженнях.

Джерело

Додайте свій відгук

Next Post

Уголовное дело против Чорновол включит групповой механизм защиты майдановцев, - Мушак

Сб Кві 11 , 2020
Экс-нардеп Алексей Мушак заявил о том, что начало уголовного преследования против Татьяны Чорновол консолидирует против власти все майдановские силы. Переглядів: 2 123 Читайте також:Суд за позовом Портнова скасував святкування ювілеїв діячів УПА та ОУНКабмін дозволив реєструвати ФОПи онлайн на постійній основіДегрик-Шевцова з тріском програла черговий суд ЗМІАртем Семенихін та його співмешканка […]
%d bloggers like this: