У Кролевці до Дня Захисника України облаштовують сквер

У Кролевці до Дня Захисника України облаштовують сквер

Неподалік від будівлі Кролевецької районної державної адміністрації кипить робота – на невеликому клаптику землі вкладають плитку, встановлюють бордюри, облаштовують постамент для пам’ятника…

Як повідомив заступник голови Кролевецької спілки учасників АТО Сергій Завгородній, саме тут буде розташований сквер Захисників України:

– Ідея створення скверу виникла ще у 2015 році, коли наші бійці почали повертатися додому з війни. Ми почали думати про те, як увіковічнити пам’ять про тих, хто не повернувся і віддати шану живим учасникам АТО, ООС, і всім Захисникам України.. Поступово ідея почала втілюватись у життя: спочатку розчистили ділянку, потім почали потроху її облаштовувати. Поставимо ліхтарі, лавочки, дві арки будуть на вході… У центрі буде пам’ятник нашим Героям. З часом плануємо встановити альтанку. Також плануємо облаштувати газони. Для цього знімемо весь старий ґрунт і завеземо новий, родючий.

Дієву допомогу в облаштуванні скверу, за словами учасника АТО надала Кролевецька міська рада, місцевий підприємець Олександр Андрущенко, а також народний депутат України Ігор Молоток.

  • В нас залишалось не закритим питання по облаштуванню стели – арки, світильники, ми звернулись до парламентаря і отримали схвальну відповідь. Плануємо вже за місяць звершити всі роботи і відкрити сквер до Дня Захисника України, влаштувавши святковий концерт, – розповідає Сергій Завгородній.

Центральну композицію скверу- кований монумент, який складається з арки, прикрашеної в’юнкою трояндною, та всипаної справжніми уламками снарядів, та частинами боєприпасів з поля бою, вінчає постать бійця, який грає на бандурі.

Виготовленням пам’ятника займається місцевий майстер Олег Гаранько. За його словами, ідею взято з Інтернету і доопрацьовано. Всі елементи: частини боєприпасів, уламки – протягом чотирьох років збирались і привозились безпосередньо зі сходу нашої країни, там де йде війна.

Центральну фігуру бійця «змальовано» з реального учасника АТО, місцевого жителя.

Переважну кількість роботи по облаштуванню скверу виконують самі учасники АТО. Роботи ще багато, тож будь-яка допомога не буде зайвою.

Додайте свій відгук

Next Post

Муженко про маніпуляції стосовно Іловайська: Добробати МВС підпорядковувались МВС, а не штабу АТО, всі розпорядження йшли по лінії МВС

Пт Вер 13 , 2019
Щодо маніпуляцій деяких ЗМІ після інтерв’ю про Іловайську трагедію Після моїх інтерв’ю про Іловайську трагедію деякими українськими і російськими ЗМІ інтенсивно поширюються маніпуляції та безпідставні звинувачення щодо відповідальних за прийняття рішень на проведення операції. Переглядів: 3 939 Читайте також:Красовицький Олександр Олександрович - потрапив до топ юристів Києва та областіМинув ще один рік […]